Pension Clara

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš tříhvězdičkový pension Clara je architektonicky sladěn s okolím a hlavně se samotnou architekturou města Karlovy Vary. Těšíme se velké oblibě v ubytování návštěvníků těchto světoznámých lázní. Náš penzion disponuje celkem 5 dvoulůžkovými pokoji, přičemž 4 z nich jsou orientovány na jih s výhledem do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny: vlastním vchodem, koupelnou (sprchou), WC. Satelitní TV není součástí pokoje (zapůjčení zdarma). Telefon je k dispozici na recepci. Penzion má vlastní restaurant s kapacitou 14 osob, terasu a parkoviště. Ubytování je v tichém prostředí, ideální pro soukromé i obchodní účely. V 4 pokojích (varianta 1 a 2) je k dispozici přístýlka pro 2 děti do 12 let (pro 1 dospělého). Součástí penzionu je menší restaurace pouze pro hosty penzionu, kde je podávána snídaně formou bufetu s možností posezení na terase. Snídaně je již započtena v ceně pobytu. Dostupné české restaruace pro obědy a večeře jsou ve vzdálenosti 600 m.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI