Pension Dana

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Dana si Vás dovoluje přivítat v útulném rodinném pensionu s dlouholetou tradicí. Pension se nachází v historické části města nedaleko starobylého náměstí. Pro hosty jsou připraveny 4 vícelůžkové pokoje vybavené kompletním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, varnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. V letních měsících je možné ubytování také v karavanu pro maximálně 6 osob. V letních měsících je možnost využít příjemné posezení u zahradního krbu. V bezprostřední blízkosti pensionu se nachází několik restaurací, hospůdek a bister, ve kterých je možno ochutnat výbornou tradiční českou kuchyni. Pension Dana má bezbariérový vstup. V blízkosti pensionu se rovněž nachází fitness centrum, půjčovna kol a plavecký bazén. Ostrov je také ideálním výchozím bodem pro výlety do zimních středisek Krušných hor (Boží Dar, Klínovec), kde jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku v létě a lyžování v zimě.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI