Pension Dana

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Dana si Vás dovoluje přivítat v útulném rodinném pensionu s dlouholetou tradicí. Pension se nachází v historické části města nedaleko starobylého náměstí. Pro hosty jsou připraveny 4 vícelůžkové pokoje vybavené kompletním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, varnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. V letních měsících je možné ubytování také v karavanu pro maximálně 6 osob. V letních měsících je možnost využít příjemné posezení u zahradního krbu. V bezprostřední blízkosti pensionu se nachází několik restaurací, hospůdek a bister, ve kterých je možno ochutnat výbornou tradiční českou kuchyni. Pension Dana má bezbariérový vstup. V blízkosti pensionu se rovněž nachází fitness centrum, půjčovna kol a plavecký bazén. Ostrov je také ideálním výchozím bodem pro výlety do zimních středisek Krušných hor (Boží Dar, Klínovec), kde jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku v létě a lyžování v zimě.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI