Pension Doris

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreace v Západních čechách

Penzion Doris se nachází v klidné čtvrti Velké Hleďsebe, která se nachází cca 2 km od Mariánských Lázní. Pohodlná doprava do Mariánských Lázní - trolejbusem. Autobusová doprava západní Čechy - Praha. Zastávky přímo naproti penzionu. Restaurace a obchod s potravinami přímo naproti pensionu. Ubytování v penzionu je možné v 2x dvolůžkovém pokoji a v 2x apartmánu.

 

Ubytování v penzionu

Kapacita:

2x dvoulůžkové pokoje

 • - na pokoji WC, sprcha, TV, SAT, internet–wifi
 • - možnost využití vybavené kuchyňky s ledničkou,
 •   konvice, mikrovlná trouba. Káva, čaj zdarma.

 
2x apartman - možnost i pro 4-členou rodinu

 • - WC, sprcha, TV, SAT, internet–wifi
 • - kompletně vybavená kuchyně s lednicí
 •   možnost vaření - vaarná deska. Káva, čaj zdarma.

  

Parkování je přímo na na pozemku pensionu, nebo nabízíme možnost parkování v garáži (k dispozici dvě garáže).

 

Tipy na další penziony v Západních čechách

 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Výlety do okolí

Mariánská Lázně

Mariánské Lázně jsou druhým největším lázeňským městem u nás a jsou také označovány přívlastkem "pokladna léčivých minerálních pramenů". Lázně poctilo svou návštěvou mnoho slavných osobností z celého světa.

Dnes se zde léčí řada nemocí pomocí moderních a efektivních procedur. Pro ty aktivnější je tady možnost využití sportovních hřišť v krásné přírodě, na zdravém vzduchu, nebo výlety po okolních zámcích.

 

Lázně Kynžvart

Město Lázně Kynžvart se nachází v chebském okrese Karlovarského kraje, uprostřed trojúhelníku lázeňských měst Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Dominantou města je na západním svahu položená lázeňská čtvrť, která vděčí za svůj vznik třem darům přírody: blahodárnému klimatu, minerálním pramenům a ložiskům slatiny v okolí.

 

Klášter Teplá

Teplá je známá svým premonstrátským klášterem, který zde v roce 1193 založil český šlechtic Hroznata, aby do něj vzápětí povolal premonstrátské řeholníky z pražského Strahova. Hroznata pocházel z významného šlechtického rodu a zastával funkci velitele hraničářů na tepelsku a chodsku.

 

Chodová Planá

Dnešní Chodová Planá je nejen významným průmyslovým centrem Tachovska, ale zároveň turisticky velmi atraktivním místem. Správní území Chodové Plané spadá částečně do chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, s vyvěrajícími prameny Il-sano a Čiperka. Dominantou okolí je Lazurový vrch s patrnými pozůstatky původního osídlení a hornické činnosti. Pivovar Chodovar je nejen jedním z nejstarších v západočeském regionu, ale jeho stavba je i zajímavou historickou dominantou obce.

 

Rozhledna

Rozhledna leží na Panském vrchu a byla otevřena roku 2008. Je přístupná volně od 15.3 do 31.10. V ostatních měsících se výstup nedoporučuje. Měří 55 metrů a počet schodů je 207. Náleží k obci Drmoul. Za pěkného počasí je krásný výhled na Slavkovský les a Český les. V místě je informačí tabule s dalšími zajimavostmi v okolí. Např: židovský hřbitov, vyhlídkový altán, šachta atd.

 

Dyleň

Na hoře Dyleň 940,3 m n.m. se nachází věž, která sloužila vojenským účelům jako radarová stanice, dnes je v soukromém majetku radia Egrensis. Zvláštností této věže bylo, že celá stavba byla provedena bez jediného kousku železa a trámy jsou spojeny šrouby ze silikonu. Na místo je možné dojít pouze pěšky nebo na kolech.

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI