Pension Golf Karolina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavený pension typu hotel Garni*** se nachází v těsné blízkosti světoznámého golfového hřiště v Karlových Varech cca 900m. Ubytování se poskytuje v 10-ti dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení - koupelnu a WC. Pokoje jsou vybaveny TV+SAT, lednicí a internetovou přípojkou. U pensionu je umístěné parkoviště pro auta návštěvníků. Zajišťujeme rezervace hracích časů, služby golfových trenérů, cady, případně spoluhráče. Možnost zajištění golfových tur: K.Vary, M.Lázně, Cihelny, F.Lázně (Házlov), Sokolov, Teplá. Penzion mohou využít návštěvníci nedalekého letiště, provozovatelé leteckých sportů a parašutisté. Dále je penzion určený pro rekreační turistiku a zaměstnancům firem na pracovních cestách. Na objednání lze zajistit masérské, kosmetické a pedikérské služby. Možnost zajištění ambulantních procedur v karlovarských lázních. Možnost rezervace tenisového kurtu 100m od pensionu.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI