Pension Golf Karolina

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavený pension typu hotel Garni*** se nachází v těsné blízkosti světoznámého golfového hřiště v Karlových Varech cca 900m. Ubytování se poskytuje v 10-ti dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení - koupelnu a WC. Pokoje jsou vybaveny TV+SAT, lednicí a internetovou přípojkou. U pensionu je umístěné parkoviště pro auta návštěvníků. Zajišťujeme rezervace hracích časů, služby golfových trenérů, cady, případně spoluhráče. Možnost zajištění golfových tur: K.Vary, M.Lázně, Cihelny, F.Lázně (Házlov), Sokolov, Teplá. Penzion mohou využít návštěvníci nedalekého letiště, provozovatelé leteckých sportů a parašutisté. Dále je penzion určený pro rekreační turistiku a zaměstnancům firem na pracovních cestách. Na objednání lze zajistit masérské, kosmetické a pedikérské služby. Možnost zajištění ambulantních procedur v karlovarských lázních. Možnost rezervace tenisového kurtu 100m od pensionu.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI