Pension Lido

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemné rodinné ubytování v Mariánských Lázních, které se nachází v klidné vilové čtvrti. Objekt je celkově nekuřácký a je vhodný i pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou návštěvníkům dva pokoje. Dvoulůžkový pokoj, který je určen pro zamilované páry a čtyřlůžkový pokoj. Oba pokoje jsou plně vybaveny vším, co můžete v klidném lázeňském prostředí potřebovat. V okolí je možnost podniknout mnoho hezkých výletů a navštívit kulturní památky. Cyklisté i lyžaři si zde mohou uschovat své sportovní vybavení i vyprat oblečení. Neváhejte a navštivte i Vy penzion Lido - Mariánské Lázně.

Nabízíme ubytování v malém rodinném pensionu, který se nachází v klidné vilové čtvrti Mariánských Lázní. K dispozici jsou dva pokoje, dvoulůžkový a čtyřlůžkový oba s vlastním sociálním zažízením. V každém pokoji je TV,SAT, chladnička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a nádobí. V pokojích je připojení WIFI.

Za pěkného počasí podáváme snídani na zahradě, kde naši hosté mohou i grilovat. Parkování na vlastním uzavřeném pozemku. Po předchozí domluvě Vás přivezeme nebo odvezeme na nádraží.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

Cena za noc je od 350 Kč, a to včetně všech lázeňských poplatků.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI