Pension Lido

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemné rodinné ubytování v Mariánských Lázních, které se nachází v klidné vilové čtvrti. Objekt je celkově nekuřácký a je vhodný i pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou návštěvníkům dva pokoje. Dvoulůžkový pokoj, který je určen pro zamilované páry a čtyřlůžkový pokoj. Oba pokoje jsou plně vybaveny vším, co můžete v klidném lázeňském prostředí potřebovat. V okolí je možnost podniknout mnoho hezkých výletů a navštívit kulturní památky. Cyklisté i lyžaři si zde mohou uschovat své sportovní vybavení i vyprat oblečení. Neváhejte a navštivte i Vy penzion Lido - Mariánské Lázně.

Nabízíme ubytování v malém rodinném pensionu, který se nachází v klidné vilové čtvrti Mariánských Lázní. K dispozici jsou dva pokoje, dvoulůžkový a čtyřlůžkový oba s vlastním sociálním zažízením. V každém pokoji je TV,SAT, chladnička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a nádobí. V pokojích je připojení WIFI.

Za pěkného počasí podáváme snídani na zahradě, kde naši hosté mohou i grilovat. Parkování na vlastním uzavřeném pozemku. Po předchozí domluvě Vás přivezeme nebo odvezeme na nádraží.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Cena za noc je od 350 Kč, a to včetně všech lázeňských poplatků.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI