Pension Májovka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Májovka v Chebu poskytuje levné ubytování v soukromí, v útulných pokojích hotelového typu v přímo v historickém centru města na hl. třídě Májová. K dispozici máme 2-3-4 lůžkové pokoje, celková kapacita je 20 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny. K vybavení patří sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou + WC), k dispozici Wi-fi, TV, společná kuchyňka, mikrovlnka, lednice. Parkování je možné v ulici přímo před penzionem, popř. na přilehlém hlídaném parkovišti s 24 h. provozem.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI