Pension Májovka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Májovka v Chebu poskytuje levné ubytování v soukromí, v útulných pokojích hotelového typu v přímo v historickém centru města na hl. třídě Májová. K dispozici máme 2-3-4 lůžkové pokoje, celková kapacita je 20 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny. K vybavení patří sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou + WC), k dispozici Wi-fi, TV, společná kuchyňka, mikrovlnka, lednice. Parkování je možné v ulici přímo před penzionem, popř. na přilehlém hlídaném parkovišti s 24 h. provozem.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI