Pension Maria - Bublava

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý rodinnný penzion na Bublavě v Krušných horách nedaleko německých hranic nabízí kvalitní a cenově přístupné ubytování přímo pod sjezdovkami. Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou pětilůžkových pokojích s TV, wi-fi a vlastním sociálním zařízením. Dále je hostům k dispozici společenská místnost (pro cca. 12 osob) s krbovými kamny a plně vybavená kuchyně (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a nádobí). Pension má vlastní parkoviště pro 4 os. auta. Parkoviště se nachází přímo vedle pensionu. Pension má vlastní parkoviště pro 4 os. auta. Parkoviště se nachází přímo vedle pensionu. K pensionu také patří zahrada s bazénem, pergolou a ohništěm (pro děti na léto připravujeme dětské hřiště), takže i v měsících kdy se nelyžuje se u nás nudit nebudete. Přímo naproti našemu pensionu se nachazí Restaurant Švejk s výbornou kuchyní a nadstandartním vybavením k dětským hrám.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI