Pension Nahořečice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme malý, útulný pension nedaleko Karlových Varů, kam lze pohodlně dojet autem za 20 minut.
Nabízíme celkem 23 lůžek v jednom čtyřlůžkovém,  pěti třílůžkových a dvou dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou dobře vybavené, vlastní koupelna a WC, lednice, TV a SAT. Všechny pokoje jsou velmi prostorné, ovšem skutečnou perlou jsou luxusní podkrovní pokoje (cca 60m2). Ze všech oken je fascinující výhled do údolí s nerušenou přírodou. K dispozici je dále také společenská místnost (cca 70m2), vnitřní krb, zahradní posezení, pohodlné parkování nebo po dohodě garážové stání.

Naše kapacita nám umožňuje osobní přístup ke každému z hostů. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě. Rádi Vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se Vašim potřebám. Vážíme si Vaší pochvaly, i toho, že se k nám rádi vracíte.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI