Pension Nahořečice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme malý, útulný pension nedaleko Karlových Varů, kam lze pohodlně dojet autem za 20 minut.
Nabízíme celkem 23 lůžek v jednom čtyřlůžkovém,  pěti třílůžkových a dvou dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou dobře vybavené, vlastní koupelna a WC, lednice, TV a SAT. Všechny pokoje jsou velmi prostorné, ovšem skutečnou perlou jsou luxusní podkrovní pokoje (cca 60m2). Ze všech oken je fascinující výhled do údolí s nerušenou přírodou. K dispozici je dále také společenská místnost (cca 70m2), vnitřní krb, zahradní posezení, pohodlné parkování nebo po dohodě garážové stání.

Naše kapacita nám umožňuje osobní přístup ke každému z hostů. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě. Rádi Vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se Vašim potřebám. Vážíme si Vaší pochvaly, i toho, že se k nám rádi vracíte.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI