Pension U Kaktusu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky. Apartmány zahrnují: předsíň, koupelna, WC, kuchyně s chladničkou, varná konev, (dvou plotýnkový el. vařič na vyžádání). Apartmá plně respektuje soukromí se samostatným vchodem. Orientační cena: 1.050,- pro dvě osoby/apartmá (přistýlka dle dohody), ceny jsou smluvní.

 

Klidné prostředí na břehu řeky Teplá, v členitém kopcovitém a zalesněném prostředí, 4 km od Karlových Varů. Součástí pensionu je okrasná zahrada s možností odpočinku na terase pod slunečníky, u grilu nebo venkovního bazénu s ohřívanou vodou. Parkování automobilu na parkovišti pensionu se zamykatelnými zábranami nebo v garáži po dohodě.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI