Pension U Kaktusu

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky. Apartmány zahrnují: předsíň, koupelna, WC, kuchyně s chladničkou, varná konev, (dvou plotýnkový el. vařič na vyžádání). Apartmá plně respektuje soukromí se samostatným vchodem. Orientační cena: 1.050,- pro dvě osoby/apartmá (přistýlka dle dohody), ceny jsou smluvní.

 

Klidné prostředí na břehu řeky Teplá, v členitém kopcovitém a zalesněném prostředí, 4 km od Karlových Varů. Součástí pensionu je okrasná zahrada s možností odpočinku na terase pod slunečníky, u grilu nebo venkovního bazénu s ohřívanou vodou. Parkování automobilu na parkovišti pensionu se zamykatelnými zábranami nebo v garáži po dohodě.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI