Pension U Sněhuláka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension U sněhuláka se nachází v nejvýše položeném městečku střední Evropy - na Božím Daru v Krušných horách v nadmořské výšce 1 028 m. Více informací o vyžití a o samotném městečku Boží Dar naleznete v sekci Boží Dar. Najdete nás v samém středu města, hned vedle kostela. Nabízíme Vám příjemné ubytování v apartmánu a ve 2-3 lůžkových pokojích, ty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Celková ubytovací kapacita pensionu je 18 lůžek.

Na těchto stránkách Vám nabízíme jednoduchý systém předběžné rezervace. Stačí, když v našem formuláři vyplníte základní informace a údaje o Vás (délka pobytu, počet osob, jméno, adresa, ...) a vše odešlete. My Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat o stavu Vaší rezervace a kapacitě pensionu.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI