Pension U Sněhuláka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension U sněhuláka se nachází v nejvýše položeném městečku střední Evropy - na Božím Daru v Krušných horách v nadmořské výšce 1 028 m. Více informací o vyžití a o samotném městečku Boží Dar naleznete v sekci Boží Dar. Najdete nás v samém středu města, hned vedle kostela. Nabízíme Vám příjemné ubytování v apartmánu a ve 2-3 lůžkových pokojích, ty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Celková ubytovací kapacita pensionu je 18 lůžek.

Na těchto stránkách Vám nabízíme jednoduchý systém předběžné rezervace. Stačí, když v našem formuláři vyplníte základní informace a údaje o Vás (délka pobytu, počet osob, jméno, adresa, ...) a vše odešlete. My Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat o stavu Vaší rezervace a kapacitě pensionu.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI