Pension Vzhůru nohama

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v penzionu: 3 x  dvoulůžkový pokoj, 1 x  třílůžkový pokoj, 1 x  čtyřlůžkový pokoj, stylově zařízené pokoje. v prostorách  je k dispozici Wi-Fi Free připojení k internetu, pension má vlastní parkoviště, které je zdarma, pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociaĺním zařízením (WC, sprchový kout, fen) TV se satelitním příjmem.Každý pokoj má výhled na Jáchymovské údolí z balkonové terasy. stravování - snídaně v ceně pobytu, obědvat a večeřet lze v naší restauraci výběrem z jídelního lístku.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI