Pension Vzhůru nohama

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v penzionu: 3 x  dvoulůžkový pokoj, 1 x  třílůžkový pokoj, 1 x  čtyřlůžkový pokoj, stylově zařízené pokoje. v prostorách  je k dispozici Wi-Fi Free připojení k internetu, pension má vlastní parkoviště, které je zdarma, pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociaĺním zařízením (WC, sprchový kout, fen) TV se satelitním příjmem.Každý pokoj má výhled na Jáchymovské údolí z balkonové terasy. stravování - snídaně v ceně pobytu, obědvat a večeřet lze v naší restauraci výběrem z jídelního lístku.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI