Penzion 33

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion 33 Karlovy Vary nabízí komfortní a klidné ubytování v dosahu lázeňského i obchodního centra Karlových Varů. Je vám v penzionu k dispozici 10 pokojů o celkové kapacitě 26 osob. 6 dvoulůžkových pokojů, 2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 apartmán až pro 4 osoby s kuchyňkou. V přízemí je všem hostům k dispozici jídelna, kterou lze využít jako společenskou místnost. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, prostornými postelemi s nočními stolky, TV-SAT a wi-fi internetem. Na vyžádání je možné zajistit také ledničku.

Služby zahrnuté v ceně ubytování

  •     snídaně formou bufetu
  •     služby recepce: po-so 15:00-19:00, neděle dle domluvy
  •     trezor na recepci

Lázeňská léčba v Karlových Varech

Lázeňská léčba je předepisována lázeňským lékařem na základě vstupního vyšetření a trvá obvykle alespoň 3 týdny. Během té doby čerpá pacient předepsané procedury a užívá karlovarské prameny v předepsané míře a složení.

Lázeňská léčba je pacientům poskytována ve speciálních zařízeních a lázeňských hotelech na mnoha místech Karlových Varů. Pokud ale chcete, můžete za léčbou docházet i ambulantně. Pokud chcete ušetřit za ubytování v leckdy drahých hotelech, ubytujte se v Penzionu 33 a my vám poradíme kde a jak si zajistit ambulantní lázeňskou léčbu.

Wellness v Karlových Varech

Wellness služby ať už v podobě balíčků či jednotlivě může na rozdíl od lázeňské léčby poskytovat téměř každý hotel či salon. V Karlových Varech jich najdete opravdu celou řadu. Rádi vám poradíme, kde si objednat kvalitní masáže, zábaly, ošetření pleti, speciální koupele či další wellness procedury.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI