Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion 33

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion 33 Karlovy Vary nabízí komfortní a klidné ubytování v dosahu lázeňského i obchodního centra Karlových Varů. Je vám v penzionu k dispozici 10 pokojů o celkové kapacitě 26 osob. 6 dvoulůžkových pokojů, 2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 apartmán až pro 4 osoby s kuchyňkou. V přízemí je všem hostům k dispozici jídelna, kterou lze využít jako společenskou místnost. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, prostornými postelemi s nočními stolky, TV-SAT a wi-fi internetem. Na vyžádání je možné zajistit také ledničku.

Služby zahrnuté v ceně ubytování

  •     snídaně formou bufetu
  •     služby recepce: po-so 15:00-19:00, neděle dle domluvy
  •     trezor na recepci

Lázeňská léčba v Karlových Varech

Lázeňská léčba je předepisována lázeňským lékařem na základě vstupního vyšetření a trvá obvykle alespoň 3 týdny. Během té doby čerpá pacient předepsané procedury a užívá karlovarské prameny v předepsané míře a složení.

Lázeňská léčba je pacientům poskytována ve speciálních zařízeních a lázeňských hotelech na mnoha místech Karlových Varů. Pokud ale chcete, můžete za léčbou docházet i ambulantně. Pokud chcete ušetřit za ubytování v leckdy drahých hotelech, ubytujte se v Penzionu 33 a my vám poradíme kde a jak si zajistit ambulantní lázeňskou léčbu.

Wellness v Karlových Varech

Wellness služby ať už v podobě balíčků či jednotlivě může na rozdíl od lázeňské léčby poskytovat téměř každý hotel či salon. V Karlových Varech jich najdete opravdu celou řadu. Rádi vám poradíme, kde si objednat kvalitní masáže, zábaly, ošetření pleti, speciální koupele či další wellness procedury.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI