Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion, apartmány Florian - Horní Blatná

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Florian v Horní Blatné si prostě zamilujete. Jde o cenově výhodné , stylové ubytování na sluném místě. Nachází se v jednom z nejstarších hornických městeček v Krušných horách v nadmořské výšce téměř 1000 m.n.m.

Díky tomu nabízí v zimě tato oblast dostatek sněhu a v létě příjemné svěží horské podnebí pro turistiku, cyklistiku nebo nordic walking

V blízkosti najdete rozhlednu na Blatenském vrchu, přírodní památku Blatenský příkop, nebo rezervaci Vlčí Jámy.

 

Více o penzionu: :  V celém objektu je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení. Z  pokojů máte jedinečný výhled na hory

Dále máte k dispozici sdílenou kuchyni, restauraci, zahradu a terasu.

 

Typy ubytování

 • Apartmány
 • Pokoje
 • Penziony
 • Rodinné ubytování
 • Horské ubytování
 • Horské penziony

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

V OKOLÍ

Okolí Horní Blatné poskytuje mnoho příležitostí ke sportovnímu i kulturnímu vyžití. V létě jsou k dispozici stovky kilometrů značených cyklistických stezek zabíhajících do přírodních rezervací, hřebenových partií s nádhernými výhledy a do rozsáhlých lesních porostů. Trasy navazují na síť cyklistických stezek v sousedním Německu. Hraniční přechody jsou vzdálené pouhých 6 km. K horolezectví lze využít skalní masivy Strašidla a Holubí skály, nebo skalní masivy Teufelsstein v Německu. Zdejší skály jsou vhodné zejména pro ty, co mají rádi více chytů. Volejbal, basketbal a fotbal můžete hrát na zdejších hřištích. Přímo u penzionu je hřiště pro petanque.

V zimních měsících potěší běžkaře přes 80 km upravovaných stop. Ty Vás zavedou na kouzelné partie hřebenů hor v Čechách i Německu. V blízkosti obce probíhá trasa Krušnohorské lyžařské magistrály. Při dobrých sněhových podmínkách začíná strojně upravená stopa 30 m od penzionu. Sjezdaři a snowborďáci mohou využít sjezdové tratě v Perninku (3 km) nebo Potůčkách (6 km). Obojí je dostupné autem, vlakem nebo autobusem. Vzdálenější areály na Klínovci, Božím Daru nebo v Nových Hamrech je možné navštívit autem nebo skibusem. V zimních i letních měsících lze využít krytý bazén v Potůčkách nebo Nových Hamrech.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI