Penzion Domky Marie Novotná

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je situován v krásném a klidném prostřední ve Františkových lázní - Horní Lomany s výhledem na zelenou Horu ( nedaleko Chebu - 6 km ). Dům byl postaven pravděpodobně r. 1910 německými osídlenci, kteří zde bydleli do r. 1946. Poté byl dům obýván různými nájemníky až do r. 2000, kdy jej koupili manželé Marie a Václav Novotných a přebudovali jej do současné podoby. V našem penzionu podáváme snídaně. Hosté si mohou dle svého připravit jídlo na roštu. Rovněž lze také využít restaurace vzdálené cca 20 m.

V přízemí penzionu se nachází byt majitelů s velkou halou a privátní soc. zařízení.Dále je zde malá terasa se vchodem na malou zahradu. V patře jsou tři ( dvoulůžkové) pokoje. Každý pokoj má své vlastní soc. zařízení se sprchou a malou předsíňkou. Kolem celého objektu v patře je společenská velká terasa. V penzionu platí zákaz kouření. Kouření je povoleno pouze mimo penzion nebo na terase.

- Cheb je okresním městem. Najdete tam nemocnici, státní úřady, restaurace, noční bary, diskotéky, koupaliště,sportoviště a mnoho dalšího.

- Františkovy lázně - tak jako mariánské lázně a Karlovy vary. Města lázeňského trojúhelníku známá svou neopakovatelnou pohodovou atmosférou stojí za návštěvu.

 

Více než 300 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI