Penzion Domky Marie Novotná

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je situován v krásném a klidném prostřední ve Františkových lázní - Horní Lomany s výhledem na zelenou Horu ( nedaleko Chebu - 6 km ). Dům byl postaven pravděpodobně r. 1910 německými osídlenci, kteří zde bydleli do r. 1946. Poté byl dům obýván různými nájemníky až do r. 2000, kdy jej koupili manželé Marie a Václav Novotných a přebudovali jej do současné podoby. V našem penzionu podáváme snídaně. Hosté si mohou dle svého připravit jídlo na roštu. Rovněž lze také využít restaurace vzdálené cca 20 m.

V přízemí penzionu se nachází byt majitelů s velkou halou a privátní soc. zařízení.Dále je zde malá terasa se vchodem na malou zahradu. V patře jsou tři ( dvoulůžkové) pokoje. Každý pokoj má své vlastní soc. zařízení se sprchou a malou předsíňkou. Kolem celého objektu v patře je společenská velká terasa. V penzionu platí zákaz kouření. Kouření je povoleno pouze mimo penzion nebo na terase.

- Cheb je okresním městem. Najdete tam nemocnici, státní úřady, restaurace, noční bary, diskotéky, koupaliště,sportoviště a mnoho dalšího.

- Františkovy lázně - tak jako mariánské lázně a Karlovy vary. Města lázeňského trojúhelníku známá svou neopakovatelnou pohodovou atmosférou stojí za návštěvu.

 

Více než 300 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI