Penzion Hana - Velké Hleďsebe

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hana se nachází ve Velké Hleďsebi, která je vzdálená cca 4 km od vyhlášených lázní Mariánské Lázně. Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitem, nechybí možnost přistýlky. Mezi naše služby patří uzavřené parkoviště, Wi-Fi internet, nabídka nápojů, úschova kol a v neposlední řadě také možnost využití terasy. Při příjezdu si za příplatek 100 Kč/osoba můžete objednat podávání snídaně. Stravování je v ostatních případech vlastní, k dispozici jsou minerální vody, káva a čaj zdarma. V okolí je velké množství dobrých restaurací a obchodů s potravinami.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI