Penzion Hana - Velké Hleďsebe

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hana se nachází ve Velké Hleďsebi, která je vzdálená cca 4 km od vyhlášených lázní Mariánské Lázně. Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitem, nechybí možnost přistýlky. Mezi naše služby patří uzavřené parkoviště, Wi-Fi internet, nabídka nápojů, úschova kol a v neposlední řadě také možnost využití terasy. Při příjezdu si za příplatek 100 Kč/osoba můžete objednat podávání snídaně. Stravování je v ostatních případech vlastní, k dispozici jsou minerální vody, káva a čaj zdarma. V okolí je velké množství dobrých restaurací a obchodů s potravinami.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI