Penzion Kozabar

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kozabar se nachází blízko Františkových Lázní nedaleko hranic s Německem. Nabízíme kvalitní levné ubytování (ceník ubytování) v různých typech pokojů včetně bezbarierového. Penzion je vhodným místem pro rodiny s dětmi: poskytneme Vám prostorný rodinný pokoj, využití dětského koutku v restauraci, klid a odpočinek v zahradě. Nabízíme kvalitní ubytování až pro 34 osob v několika typech pokojů včetně jednoho bezbariérového. Penzion a restaurace se nacházejí ve dvou samostatných budovách, které spolu sousedí. Do penzionu tak nedoléhá ruch z provozu restaurace či terasy a je zde opravdu klidné bydlení. Snídaně je podávána v restauraci s 60 místy, kde je možné si dát i odpolední kávu s domácím koláčem či si vychutnat naši specialitu - hovězí steak z býků, pocházejících z místní biofarmy. K restauraci patří i terasa, kde pořádáme večerní grilování a večery s živou hudbou. Našim hostům nabízíme zapůjčení grilu. Provoz penzionu je celoroční.

 
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI