Penzion Kozabar

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kozabar se nachází blízko Františkových Lázní nedaleko hranic s Německem. Nabízíme kvalitní levné ubytování (ceník ubytování) v různých typech pokojů včetně bezbarierového. Penzion je vhodným místem pro rodiny s dětmi: poskytneme Vám prostorný rodinný pokoj, využití dětského koutku v restauraci, klid a odpočinek v zahradě. Nabízíme kvalitní ubytování až pro 34 osob v několika typech pokojů včetně jednoho bezbariérového. Penzion a restaurace se nacházejí ve dvou samostatných budovách, které spolu sousedí. Do penzionu tak nedoléhá ruch z provozu restaurace či terasy a je zde opravdu klidné bydlení. Snídaně je podávána v restauraci s 60 místy, kde je možné si dát i odpolední kávu s domácím koláčem či si vychutnat naši specialitu - hovězí steak z býků, pocházejících z místní biofarmy. K restauraci patří i terasa, kde pořádáme večerní grilování a večery s živou hudbou. Našim hostům nabízíme zapůjčení grilu. Provoz penzionu je celoroční.

 
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI