Penzion Pod Lanovkou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v penzionu, který je umístěný v klidném údolí Krušných hor, na úpatí klínoveckého potoka pouhých 1200m od spodní stanice lanové dráhy Jáchymov Klínovec. Oáza kliduto jsou slova, která přesně charakterizují prostředí, v němž se náš areál nachází. Pokud nemáte možnost, dopravit se vlastním vozidlem a jste odkázáni na veřejnou dopravu, rádi Vás z vlakové stanice v Ostrově a nebo z autobusové zastávky v Jáchymově, či Karlových Varů dopravíme do našeho Penzionu zcela zdarma.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI