Penzion Pod Lanovkou

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v penzionu, který je umístěný v klidném údolí Krušných hor, na úpatí klínoveckého potoka pouhých 1200m od spodní stanice lanové dráhy Jáchymov Klínovec. Oáza kliduto jsou slova, která přesně charakterizují prostředí, v němž se náš areál nachází. Pokud nemáte možnost, dopravit se vlastním vozidlem a jste odkázáni na veřejnou dopravu, rádi Vás z vlakové stanice v Ostrově a nebo z autobusové zastávky v Jáchymově, či Karlových Varů dopravíme do našeho Penzionu zcela zdarma.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI