Penzion Salaš Ryžovna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská Salaš Ryžovna, nově vystavěná na místě bývalého hostince v „zaniklé“ obci Ryžovna nedaleko Božího Daru, nabízí možnost ubytování, stravování a nákupu mléčných BIO výrobků. Je také atraktivním výchozím místem, zastávkou i cílem pro turistické výlety pěšky, na kolech i na běžkách. Penzion Salaš Ryžovna nabízí možnost ubytování v nových pokojích za výhodné ceny. Penzion leží na dosah několika lyžařským areálům v Krušných horách (Boží Dar 7 km, Klínovec 11 km, Pernink 8 km. Penzion Salaš Ryžovna nabízí ubytování ve 4 čtyřlůžkových pokojích (celková kapacita 16 osob), umyvadlo na každém pokoji, TV se satelitním příjmem na každém pokoji, společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha) na chodbě, děti do 3 let ZDARMA, 50 % SLEVA pro děti do 12 let, možnost ubytování se psem, možnost platby v Kč a EUR. Restaurace Salaš Ryžovna je šikovně situována na křižovatce oblíbených turistických tras na půli cesty mezi Božím Darem a Horní Blatnou.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI