Penzion U Draka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavený pension se nachází v Karlových Varech v městské části Nové Tuhnice, v tichém prostředí vilové čtvrti, 3 km od centra města. Nabízíme ubytování (v Karlových Varech) v komfortních 1,2 a 3 lůžkových pokojích, kapacita pensionu je 9 pokojů - 20 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchový kout, televizi, internetové připojení WiFi (na požádání). V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Po zbytek dne je hostům k dispozici restaurace penzionu, která je součástí objektu. Náš penzion rovněž disponuje salónkem, který se hodí na pořádání školení nebo prezentací. Kapacita této místnosti je 30 lidí. Po domluvě Vám kromě jejího pronájmu můžeme zajistit občerstvení pro účastníky školení. Pokud Vás tato nabídka zajímá, rádi Vám sdělíme více informací.
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI