Penzion u Krušků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově rekonstruovaný dům s bazénem, velkou zahradou s terasou, dětským koutem a místem na grilování se nachází v malé vesničce uprostřed lesů a luk v Doupovských horách. Hostům je k dispozici samostatná část domu s vlastním vchodem (majitel bydlí v oddělené části). V okolí je mnoho cyklostezek (čtyři jízdní kola jsou v ceně za ubytování). Po dohodě s majitelkou, výbornou kuchařkou, je možnost objednání snídaní a večeří.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI