Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Rybníka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chalupa se nachází v podkrušnohoří asi 7 km od lázeňského města Karlovy Vary s celoročním provozem. Penzion je situován v rekreační oblasti Nové Role na břehu rybníka, který lze využít k rybaření, koupání. penzionJe zde velká možnost různých výletů do okolí ve směrem na Sokolov (zde se nachází nově vybudované přírodní koupaliště "Michal" – velký tobogán), Loket se svým hradem a Cheb, kde jsou i mimo množství turisticky zajímavých míst hraniční přechody do SRN. Rovněž lázeňská města v blízkém okolí, nabízí široké množství rekreačního vyžití.

Penzion nabízí 1x podkrovní pokoj s dvěmi lůžky, 1x obývací ložnice s 2 – 4 lůžky (1x dvojlůžko, 1x rozkládací dvojlůžko), cena je stanovena za celý pension s ubytováním 5 osob, ostatní lůžka lze využít jako přistýlku po dohodě. 1x jídelna s krbem + rozkládací dvojlůžko). 1x kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickým sporákem a s veškerým nádobím, 1x koupelna s WC a sprchovým koutem. V jednom pokoji i v jídelně je televize včetně možnosti příjmu satelitních programů. Součástí chaty je zahrada s venkovním posezením pod zastřešenou pergolou, ohniště. Možnost zapůjčení loďky za úhradu, viz ceník. Případné vytápění objektu zajištěno elektrokotlem, po dohodě je možné přitopit v krbu, dřevo za poplatek.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI