Penzion U Vlášků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám příjemné a cenově dostupné ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, TV, SAT, mini-barem včetně možnosti celodenního stravování v tradiční české restauraci, která je součástí komplexu s prostorným místem pro parkování. Restaurace „U Vlášků“ je ideálním místem pro pořádání společenských večírků, svatebních hostin, firemních akcí a rodinných oslav.

 V letní sezóně Vás rádi obsloužíme na venkovní zastřešené terase s výhledem na protékající pstruhový potok. Terasa dominuje velkým krbem, ve kterém na objednávku pečeme selata, prasata, steaky a jiné dobroty.

Pension s celkovou kapacitou 15 míst nabízí ubytování ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích, které jsou moderně vybaveny v kategorii EU. Každým pokoj má své vlastní příslušenství (WC, sprcha), mini-bar, TV, SAT.
Součástí pensionu je společenský předpokoj integrovaný s kuchyňkou, která je zařízena pro přípravu jednoduchých pokrmů (lednice, mikrovlnná trouba, vařič). Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka. Rádi, po vzájemné dohodě, ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI