Penzion ve Skále

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ve Skále poskytuje kvalitní ubytování jako 3* hotel. Penzion se nachází ve starobylém městě Loket nad Ohří. Uprostřed města kousek od penzionu se tyčí středověký hrad Loket. Karlovy Vary jsou vzdálené 8 km. Kapacita penzionu je 30 lůžek. Počet pokojů: 11. Počet lůžek: 30. Typy pokojů: 2-lůžkové, 3-lůžkové, 4-lůžkové. V každém pokoji je předsíňka a vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV-SAT a Wi-Fi. Pokoje s balkónem v prvním patře. Výhled na hrad ze všech pokojů. Ubytování zajistíme i početnějším skupinám. V přízemí budovy jsou k dispozici jedinečné společenské prostory, kde skalní masiv prostupuje do každé místnosti. K dispozici jsou 3 místnosti s vybaveným barem a sociálním zařízením. Kapacita prostor je až 40 osob. Společenské prostory můžete využít pro večerní posezení s přáteli, mohou se zde konat školení, svatby a soukromé či firemní akce. Penzion poskytuje vhodné zázemí pro rodiny s dětmi. Nedaleko penzionu (400m) je rozlehlý park s přírodním amfiteatrem. Půjčovna kol se nachází 300 metrů od našeho penzionu v budově nádraží Českých drah.

 

Společenská místnost + Kuchyňka

V přízemí je zařízena místnost, která slouží našim hostům nejen jako místo pro posezení s přáteli, ale také jako kuchyňka. Dvě kuchyňská pracoviště jsou přístupná po celý den, k dispozici je čaj a káva, chladnička s mrazákem a další kuchyňské příslušenství (sporáky, nádobí, varné konvice, čistící prostředky).

Parkování

Místa na stání jsou přímo před budovou.

Úschovna kol

K dispozici je úschovna kol nebo jiných předmětů.

WiFi, PC pro hosty

Bezdrátové připojení k internetu ZDARMA.
Počítač pro hosty k dispozici ZDARMA.
 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI