Penzion ve Skále

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ve Skále poskytuje kvalitní ubytování jako 3* hotel. Penzion se nachází ve starobylém městě Loket nad Ohří. Uprostřed města kousek od penzionu se tyčí středověký hrad Loket. Karlovy Vary jsou vzdálené 8 km. Kapacita penzionu je 30 lůžek. Počet pokojů: 11. Počet lůžek: 30. Typy pokojů: 2-lůžkové, 3-lůžkové, 4-lůžkové. V každém pokoji je předsíňka a vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV-SAT a Wi-Fi. Pokoje s balkónem v prvním patře. Výhled na hrad ze všech pokojů. Ubytování zajistíme i početnějším skupinám. V přízemí budovy jsou k dispozici jedinečné společenské prostory, kde skalní masiv prostupuje do každé místnosti. K dispozici jsou 3 místnosti s vybaveným barem a sociálním zařízením. Kapacita prostor je až 40 osob. Společenské prostory můžete využít pro večerní posezení s přáteli, mohou se zde konat školení, svatby a soukromé či firemní akce. Penzion poskytuje vhodné zázemí pro rodiny s dětmi. Nedaleko penzionu (400m) je rozlehlý park s přírodním amfiteatrem. Půjčovna kol se nachází 300 metrů od našeho penzionu v budově nádraží Českých drah.

 

Společenská místnost + Kuchyňka

V přízemí je zařízena místnost, která slouží našim hostům nejen jako místo pro posezení s přáteli, ale také jako kuchyňka. Dvě kuchyňská pracoviště jsou přístupná po celý den, k dispozici je čaj a káva, chladnička s mrazákem a další kuchyňské příslušenství (sporáky, nádobí, varné konvice, čistící prostředky).

Parkování

Místa na stání jsou přímo před budovou.

Úschovna kol

K dispozici je úschovna kol nebo jiných předmětů.

WiFi, PC pro hosty

Bezdrátové připojení k internetu ZDARMA.
Počítač pro hosty k dispozici ZDARMA.
 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI