Penzion Villa Christiana

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Villa Christiana nabízí ubytování ve vkusně a moderně zařízených apartmánech na Hlavní třídě v Mariánských Lázních. Apartmány penzionu mají plně vybavené kuchyně s možností přistýlky, ložnice s dvojlůžkem, WC a koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. V každém apartmánu lze sledovat televizní satelitní vysílání. Parkování v garáži u Penzionu Villa Christiana je možno přiobjednat za příplatek ke každému pobytu. Příjem internetu je po dobu ubytování zdarma (bezdrátový přenos WiFi). V apartmánech penzionu Villa Christiana si můžete vybrat z nabídky ubytování od malého dvoulůžkového pokoje s příslušenstvím, přes klasické apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi, včetně plně vybavené kuchyně a příslušenství, až po nabídku luxusního šestilůžkového apartmánu propojeného s dvoulůžkovým pokojem. Rekreační pobyt v Penzionu Villa Christiana lze spojit s ozdravnou léčbou pohybového ústrojí, nebo wellness nabídkou některého lázeňského zařízení a také s nejrůznějšími sportovními aktivitami.

 

Rekreační pobyt v Penzionu Villa Christiana lze spojit s ozdravnou léčbou pohybového ústrojí, nebo wellness nabídkou některého lázeňského zařízení a také s nejrůznějšími sportovními aktivitami, které Vám pomohou zapomenout na každodenní stres a působí blahodárně nejen na pohybový aparát. Rádi Vám je pomůžeme v Mariánských Lázních zajistit.

Mariánské Lázně nejsou jen lázně, ale jsou místem kde lze provozovat i různé sportovní aktivity jako je squash, golf, indoor golf, spinning, solné jeskyně, plavecká hala s 25 metrovým bazénem, saunou, dětským bazénem a vířivkami. Do přírody láká koupaliště Lido s pláží, jízdárna, rozsáhlá síť značených cyklostezek, lyžařský sjezdový a běžecký areál, tenisové kurty a mnoho kilometrů pro pěší turistiku, přírodní park Prelát, lanové centrum,vyhledávaný miniaturpark Boheminium, jízdy turistickým vláčkem, jako i další turistické atrakce v nádherném prostředí světoznámých lázní jsou Vám celoročně k dispozici.

Poloha penzionu Villa Christiana v Mariánských Lázních umožňuje golfistům hrát na pěti nejkrásnějších golfových hřištích v okolí lázeňského trojúhelníku za výhodné fee, nebo začít s výukou golfu na zdejším 9 jamkovém veřejném hřišti.

Ubytování v apartmánech našeho penzionu je vhodné i pro delší pobyty zaměřené na poznávací turistiku pro rodiny, zamilované páry i jednotlivce. Srdečně Vás zveme k pobytu ve světoznámých Mariánských Lázních s okouzlující přírodou, mnoha zajímavými výletními cíli a skvělou gastronomií!

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI