Penzion Villa Christiana

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Villa Christiana nabízí ubytování ve vkusně a moderně zařízených apartmánech na Hlavní třídě v Mariánských Lázních. Apartmány penzionu mají plně vybavené kuchyně s možností přistýlky, ložnice s dvojlůžkem, WC a koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. V každém apartmánu lze sledovat televizní satelitní vysílání. Parkování v garáži u Penzionu Villa Christiana je možno přiobjednat za příplatek ke každému pobytu. Příjem internetu je po dobu ubytování zdarma (bezdrátový přenos WiFi). V apartmánech penzionu Villa Christiana si můžete vybrat z nabídky ubytování od malého dvoulůžkového pokoje s příslušenstvím, přes klasické apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi, včetně plně vybavené kuchyně a příslušenství, až po nabídku luxusního šestilůžkového apartmánu propojeného s dvoulůžkovým pokojem. Rekreační pobyt v Penzionu Villa Christiana lze spojit s ozdravnou léčbou pohybového ústrojí, nebo wellness nabídkou některého lázeňského zařízení a také s nejrůznějšími sportovními aktivitami.

 

Rekreační pobyt v Penzionu Villa Christiana lze spojit s ozdravnou léčbou pohybového ústrojí, nebo wellness nabídkou některého lázeňského zařízení a také s nejrůznějšími sportovními aktivitami, které Vám pomohou zapomenout na každodenní stres a působí blahodárně nejen na pohybový aparát. Rádi Vám je pomůžeme v Mariánských Lázních zajistit.

Mariánské Lázně nejsou jen lázně, ale jsou místem kde lze provozovat i různé sportovní aktivity jako je squash, golf, indoor golf, spinning, solné jeskyně, plavecká hala s 25 metrovým bazénem, saunou, dětským bazénem a vířivkami. Do přírody láká koupaliště Lido s pláží, jízdárna, rozsáhlá síť značených cyklostezek, lyžařský sjezdový a běžecký areál, tenisové kurty a mnoho kilometrů pro pěší turistiku, přírodní park Prelát, lanové centrum,vyhledávaný miniaturpark Boheminium, jízdy turistickým vláčkem, jako i další turistické atrakce v nádherném prostředí světoznámých lázní jsou Vám celoročně k dispozici.

Poloha penzionu Villa Christiana v Mariánských Lázních umožňuje golfistům hrát na pěti nejkrásnějších golfových hřištích v okolí lázeňského trojúhelníku za výhodné fee, nebo začít s výukou golfu na zdejším 9 jamkovém veřejném hřišti.

Ubytování v apartmánech našeho penzionu je vhodné i pro delší pobyty zaměřené na poznávací turistiku pro rodiny, zamilované páry i jednotlivce. Srdečně Vás zveme k pobytu ve světoznámých Mariánských Lázních s okouzlující přírodou, mnoha zajímavými výletními cíli a skvělou gastronomií!

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI