Penzion Villa Rosa

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování s překrásným výhledem na okolní krajinu i na lázeňské centrum Karlových Varů s Vřídlem. Slunná poloha v klidném prostředí lázeňského parku, 10 min. chůze od Vřídla. Celkem 9 pokojů, z toho 4 dvoulůžkové (2xstandard a 2x LUX), 4 apartmánové (suite) LUX (s možností přistýlky pro 1 až 2 osoby) a 1 jednolůžkový standard, celkem 17 lůžek. Nachází se ve zvýšeném přízemí a v 1. patře. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, malá vana se sprchou, event. sprchový kout) a jsou vybaveny telefonem, lednicí, sejfem, TV-Sat a čajovým koutkem. Snídaně jsou podávány v jídelně v přízemí pensionu, za příznivého počasí i na terase s výhledem na Vřídlo a kolonády.
 

OBĚDY, VEČEŘE

je možno zajistit v nejbližším okolí hotelu, kde se nachází několik restaurací.
 

Dále nabízíme

TERMÁLNÍ BAZÉN

u hotelu Thermal je vzdálen ca. 15 min. pohodlné chůze.

LÁZEŇSKÉ PROCEDURY a WELLNESS PROCEDURY

je možno v široké nabídce absolvovat v lázeňských zařízeních v těsném sousedství.

S VÝLETY

do okolních měst, na historických míst v okolí, do Prahy a.p. vám rádi pomůžeme.

INTERNET WI-FI

na pokojích.

FAXOVÉ A  KOPÍROVACÍ SLUŽBY

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Město Karlovy Vary a jeho okolí poskytují dostatek možností pro aktivní využití volného času.Mimo příležitostí,které nabízí samo lázeňské město Karlovy Vary,lze využít volný čas k návštěvám ostatních lázeňských města. Totéž se týká i návštěvy a prohlídky dalších měst v okolí, zejména Prahy a Plzně.

Pro milovníky historických objektů se v  blízkém okolí Karlových Varů nachází mnoho příležitostí k jejich návštěvám, např. hrad Loket, hrad a zámek Bečov, klášter Teplá, Posvátný okrsek Ostrov a mnoho dalších.

Mnoho příležitostí nabízí okolí Karlových Varů i pro milovníky přírody.Jako jsou Svatošké skály,Přírodní rezervace Soos a další,.
Volný čas lze také využít k návštěvám muzeií,galerií a knihoven.

Mnoho příležitostí zde najdou i milovníci sportu a pohybu a to ať již aktivního (golf,tenis aj.), nebo pasivního (relax a wellness centera).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI