Penzion Village

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Levné ubytování Karlovy Vary od 300 Kč za noc. Levné ubytování v pokojích hostelového typu jen 20 minut  chůze od centra Karlových Varů. Cena od 300 Kč za osobu a noc včetně všech poplatků.  Pension Village se nachází jen 2 minuty chůze od stanice autobusu “Konečná” a nabízí levné ubytování ve 2, 3 a 5 lůžkových pokojích. V blízkosti se nachází pekárna, restaurace, vinotéka, potraviny a kadeřnictví.

Popis:
Pension je otevřen 24 hodin, recepční sužby jsou poskytovány Po – Pá 9:00 – 18:00. Pension má kapacitu 12 lůžek ve 2, 3 a 5 lůžkových pokojích. Platíte vždy jen za obsazené lůžko. Stravování je možné formou vlastního vaření v kuchyních u pokojů. Sociální zázemí je společné pro všechny pokoje. Parkování je zdarma přímo u pensionu.

Poloha:
V klidné části města v těsné blízkosti řeky Rolava, do centra se dostanete pěšky během 20 minut.
MHD zastávka přímo v místě, linka č. 12 zastávka “Konečná”
Adresa je: Čankovská 61, Karlovy Vary 360 05

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI