Rekreační areál Jadran

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační areál Jadran - luxusní dovolená západní Čechy

Rekreační areál Jadran se nachází ve Františkových Lázních v západních Čechách. Areál je umístěn v klidném prostředí lesoparku s minerálními prameny a cestami pro pěší i cykloturisty. Je vzdálen pěšky asi 1 km a autem 3km od středu města. V areálu Jadran se nachází autokemp, chatová osada a luxusní bungalovy. Vybavením areálu a kvalitními službami se snažíme nabídnout našim hostům ty nejlepší podmínky pro jejich příjemný a bezstarostný pobyt. Doufáme, že budete spokojeni i vy. Kemp je v provozu 1.3.-30.11. Zdarma Teplou vodu v umývárnách a sprchách, elektřina, přípojka pitné vody a kanalizace. Pozor již jsme bezbariéroví, máme bezbariérovou koupelnu pro kempové hosty nebo bezbariérový  Luxusní Mobil Home.

 

Kemp Jadran

Kapacita kempu je 30 míst, každé místo o velikosti 90m2 s přípojkou elektřiny, pitné vody, kanalizace a přípojkou na SAT. Rovná a travnatá plocha nabízí místa ve stínu i na slunci. Najdete u nás vše, co nabízí moderní evropský kemp a uděláme maximum pro to, aby jste zde strávili příjemné chvíle se spoustou zážitků a odjížděli od nás s pocitem spokojenosti. Zdarma toalety a sprchy s teplou vodou po celý den, kuchyňka a elektřina.

Chaty v kempu

Chatová osada nabízí turistické ubytování  ve 20ti čtyřlůžkových chatkách. Vybavení chatky tvoří dvě palandy, skříně, stůl, židle, lůžkoviny, lednice a elektřina. Sociální zařízení a sprchy s teplou vodou po celý den jsou společné a kuchyňka je taktéž v jiné budově a je společná pro ostatní hosty chatek.  K dispozici je u každé chatky i zahradní nábytek. V případě potřeby zapůjčíme za poplatek elektrické topení.

Mobilhome/bungalovy

  • V areálu je 13 luxusních bungalovů. Každý disponuje 2 ložnicemi, toaletou, koupelnou se sprchou a umyvadlem a obytnou kuchyní s jídelním koutem.
  • 1 bungalov je technicky upraven i pro hosty na kolečkovém křesle. Bezbariérový nájezd, v celém bungalovu široké dveře,
  • bezbariorové WC i koupelna se sprchou a 1 ložnice.
  • Každý bungalov má 15m2 velikou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem.
  • Zde můžete spát, relaxovat, vařit, dívat se na televizi, no vše co si můžete přát.

 

Tipy na další areály - Karlovarský kraj

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI