Rekreační chata Rebarbora

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Rebarbora se nachází v obci Mariánská ve skupině rekreačních chat, ležících v nadmořské výšce cca 850 m.n.m. Vlastní obec je vhodným východiskem pro pěší turistiku a cykloturistiku a v zimním období je známým střediskem ubytování lyžařů. V chatě jsou dvou, tří a pětilůžkové pokoje. Celková kapacita je 30 lůžek. Pokoje jsou seskupeny do jednotlivých apartmá, kde v každém apartmá je jeden dvou, jeden tří a jeden pětilůžkový pokoj, kuchyně vybavená nádobím, dále koupelna se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, dva záchody a předsíňka. Pro celou chatu je k dispozici společná klubovna s televizí, veranda se stolním tenisem a lyžárna. Je možné využít wi fi připojení k internetu. Příjezd a parkování je celoročně možné přímo u objektu. Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci i pro sportovní pobyty. Zařízení je uspořádáno pro individuální stravování, v případě zájmu je však možné dohodnout stravování v některé z okolních restaurací.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Z obce vedou běžecké stopy navazující na krušnohorskou lyžařskou magistrálu, jsou zde dva vleky, v blízkosti jsou lyžařské areály Náprava a Nové Město. V blízkosti je i biatlonový areál na bývalém dole Eduard. Rozsáhlejší uměle sněžené areály jako Nový Klínovec, Plešivec, Neklid i německý Fichtelberg jsou ve vzdálenostech do 12km. Do skiareálu Nový Klínovec jezdí skibus.
 
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI