Rekreační středisko Stein

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp & Hotel Stein

Camp je zajímavý svou polohou jednak proto, že leží blízkosti Komorní Hůrky - sopka již neaktivní, dále je b těsné blízkosti s přehradou Skalka. Máme pro Vás připraveno mnoho doprovodných programů, restauraci, tábořiště, grill, bar, ohniště, půjčovnu jízdních kol, čtyřkolek, agroturistiku a mnoho dalších překvapení.

 

Ubytování Cheb

Luxusní ubytování u Chebu a Františkových Lázní v nově rekonstruovaných pokojích různých stylů - od venkovského po moderní.

 • K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky.
 • Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout) a minibar.
 • Možnost zapůjčení dětské postýlky, hraček pro děti, společenských her a časopisů.
 • Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.
 • Pobyt s vlastním koněm
 • Celková kapacita hotelu 33 pokojů: je 71 lůžek + 9 přistýlek

dvoulůžkový pokoj    27x
třílůžkový pokoj         3x
čtyřlůžkový pokoj       3x

Sport a zábava

Sportovní zařízení Hotelu Stein a krásná okolní krajina s neporušenou přírodou nabízí široké možnosti sportovního vyžití. V hotelu jsou k dispozici pomůcky na líný tenis, badminton, pétanque, streetball a míčové hry.

Vyjížďky na koních

Poznejte nádhernou přírodu v okolí z koňského hřbetu!
K areálu hotelu Stein patří stáj s 18 koňmi. Pořádáme vyjížďky do terénu nebo lekce s cvičitelem na jízdárně a to jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Dostanete k dispozici klidné, dobře přiježděné koně, vhodné i pro začátečníky. Na děti už netrpělivě čeká náš přátelský poník Sultán!     koně
Terénní čtyřkolky

Adrenalin s vůní benzínu!


Terénní čtyřkolky jsou stále populárnější. Nezáleží na pohlaví ani na věku. Tak neváhejte a přijďte si zazávodit nebo jen tak vyzkoušet divokou jízdu v terénu. Změřte své síly a řidičské dovednosti se svým kolegou nebo kamarádem, probuďte v sobě závodnického ducha. Od 18 let věku.

Pro děti připravujeme miničtyřkolku s automatickou převodovkou. Dopřejte svým ratolestem nezapomenutelné dobrodružství, o kterém budou ještě dlouho nadšeně vyprávět!     čtyřkolky

Cykloturistika

Na kole s větrem v zádech!
Hotelová půjčovna kol a spousta cyklotras v okolí vybízí k cyklovýletům. Můžete si zvolit náročné trasy i trasy vhodné pro rodiny s dětmi. Poradíme s výběrem vhodných tras a zapůjčíme potřebné mapy.

Půjčovna loděk

Romantika na lodičkách.
V hotelovém přístavu jsou k dispozici lodičky k výletům po přehradě Skalka, která se rozprostírá v krásném zalesněném údolí přímo pod hotelem. Pro hotelové  hosty jsou připraveny pramice i stylové indiánské kajaky.

Sportovní a zážitkové programy

Sportovní programy jsou speciálně navržené týmem hotelu Stein. Jsou určeny pro všechny věkové kategorie a obsahují sportovní a kulturní zážitky, dobrodružství a hry pro velké i malé, adrenalin, odpočinek, relax a wellness, outdoor a turistiku.

 

Tipy na další rekreační střediska v oblasti Západních čech

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
16 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI