Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Stein

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp & Hotel Stein

Camp je zajímavý svou polohou jednak proto, že leží blízkosti Komorní Hůrky - sopka již neaktivní, dále je b těsné blízkosti s přehradou Skalka. Máme pro Vás připraveno mnoho doprovodných programů, restauraci, tábořiště, grill, bar, ohniště, půjčovnu jízdních kol, čtyřkolek, agroturistiku a mnoho dalších překvapení.

 

Ubytování Cheb

Luxusní ubytování u Chebu a Františkových Lázní v nově rekonstruovaných pokojích různých stylů - od venkovského po moderní.

 • K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky.
 • Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout) a minibar.
 • Možnost zapůjčení dětské postýlky, hraček pro děti, společenských her a časopisů.
 • Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.
 • Pobyt s vlastním koněm
 • Celková kapacita hotelu 33 pokojů: je 71 lůžek + 9 přistýlek

dvoulůžkový pokoj    27x
třílůžkový pokoj         3x
čtyřlůžkový pokoj       3x

Sport a zábava

Sportovní zařízení Hotelu Stein a krásná okolní krajina s neporušenou přírodou nabízí široké možnosti sportovního vyžití. V hotelu jsou k dispozici pomůcky na líný tenis, badminton, pétanque, streetball a míčové hry.

Vyjížďky na koních

Poznejte nádhernou přírodu v okolí z koňského hřbetu!
K areálu hotelu Stein patří stáj s 18 koňmi. Pořádáme vyjížďky do terénu nebo lekce s cvičitelem na jízdárně a to jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Dostanete k dispozici klidné, dobře přiježděné koně, vhodné i pro začátečníky. Na děti už netrpělivě čeká náš přátelský poník Sultán!     koně
Terénní čtyřkolky

Adrenalin s vůní benzínu!


Terénní čtyřkolky jsou stále populárnější. Nezáleží na pohlaví ani na věku. Tak neváhejte a přijďte si zazávodit nebo jen tak vyzkoušet divokou jízdu v terénu. Změřte své síly a řidičské dovednosti se svým kolegou nebo kamarádem, probuďte v sobě závodnického ducha. Od 18 let věku.

Pro děti připravujeme miničtyřkolku s automatickou převodovkou. Dopřejte svým ratolestem nezapomenutelné dobrodružství, o kterém budou ještě dlouho nadšeně vyprávět!     čtyřkolky

Cykloturistika

Na kole s větrem v zádech!
Hotelová půjčovna kol a spousta cyklotras v okolí vybízí k cyklovýletům. Můžete si zvolit náročné trasy i trasy vhodné pro rodiny s dětmi. Poradíme s výběrem vhodných tras a zapůjčíme potřebné mapy.

Půjčovna loděk

Romantika na lodičkách.
V hotelovém přístavu jsou k dispozici lodičky k výletům po přehradě Skalka, která se rozprostírá v krásném zalesněném údolí přímo pod hotelem. Pro hotelové  hosty jsou připraveny pramice i stylové indiánské kajaky.

Sportovní a zážitkové programy

Sportovní programy jsou speciálně navržené týmem hotelu Stein. Jsou určeny pro všechny věkové kategorie a obsahují sportovní a kulturní zážitky, dobrodružství a hry pro velké i malé, adrenalin, odpočinek, relax a wellness, outdoor a turistiku.

 

Tipy na další rekreační střediska v oblasti Západních čech

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI