Restaurace a penzion Na Gruntu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Gruntu vám nabízí příjemné ubytování na chebsku ve venkovském stylu. Kdo ocení ranní ptačí zpěv, západ slunce či hvězdnou oblohu přitom vysoký komfort ubytování a služeb, je na pravém místě. Nabízíme ubytování až pro 12 osob ve čtyřech pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, televizí a WIFI připojení. Dostupnost všech mobilních operátorů. K dispozici je úschovna kol, pro děti dětské hřiště, venkovní ohniště a zahradní gril. Možnost zajištění programu pro skupiny např. opékání selete, grilování, půjčovna kol a turistických holí, výlety do Bavorska a Saska, Aquaforum Františkovy Lázně. Více o aktivitách zjistíte v našich tipech na výlet po chebsku a ašsku.

Ubytování na 1 noc a 1 pokoj:

    1 osoba 600 Kč včetně snídaně
    2 osoby 1 100 Kč včetně snídaní
    2 osoby + 1 dítě 1 500 Kč včetně snídaně
    3 osoby 1 600 Kč včetně snídaně
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI