Restaurace a penzion Na Gruntu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Gruntu vám nabízí příjemné ubytování na chebsku ve venkovském stylu. Kdo ocení ranní ptačí zpěv, západ slunce či hvězdnou oblohu přitom vysoký komfort ubytování a služeb, je na pravém místě. Nabízíme ubytování až pro 12 osob ve čtyřech pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, televizí a WIFI připojení. Dostupnost všech mobilních operátorů. K dispozici je úschovna kol, pro děti dětské hřiště, venkovní ohniště a zahradní gril. Možnost zajištění programu pro skupiny např. opékání selete, grilování, půjčovna kol a turistických holí, výlety do Bavorska a Saska, Aquaforum Františkovy Lázně. Více o aktivitách zjistíte v našich tipech na výlet po chebsku a ašsku.

Ubytování na 1 noc a 1 pokoj:

    1 osoba 600 Kč včetně snídaně
    2 osoby 1 100 Kč včetně snídaní
    2 osoby + 1 dítě 1 500 Kč včetně snídaně
    3 osoby 1 600 Kč včetně snídaně
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI