Rodinný pension Bečov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Bečov se nachází v samotném centru historického městečka Bečov nad Teplou, které leží v krásném prostředí Slavkovského lesa uprostřed tzv. Lázeňského trojúhelníku. Rodinný pension Bečov Vám nabízí prostorný apartmán s vlastní plně vybavenou kuchyní, příjemné pokoje, které dýchají uvolněnou atmosférou, a  klubovou místnost pro Vaše oslavy nebo firemní akce.

 

Co dále nabízíme

Klubová místnost (35 m2) nacházející se v přízemí je k dispozici hostům pensionu. Kapacita klubové místnosti je 10-15 osob. Je koncipována jako odpočinková místnost s prostornou rohovou sedačkou a krbovými kamny. Přestože velká okna zprostředkují výhled přímo na náměstí, budete zde mít dostatek soukromí. Klubová místnost je připravena pro pořádání večírků, rodinných oslav nebo firemních akcí. Na vyžádání je zde k dispozici lednice i aparatura, ke které lze připojit jakýkoli hudební přehrávač.

 

Parkování je možné přímo před domem.
Všechny prostory pensionu jsou nekuřácké.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI