Sokolovna Krásná

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je ideálním místem pro rekreační pobyt rodin, přátel, sportovních skupin ale taktéž pro jednotlivce. Na zahradě penzionu je k dispozici velké multifunkční hřiště (tenis, volejbal, fotbal, košíková, házená) a vedle penzionu je vybudováno dětské hřiště. Přímo v obci se nachází in-line dráha a velké fotbalové hřiště s dalším dětským hřištěm. Panenská nedotčenost okolní krajiny je ideálním místem pro milovníky houbaření, cykloturistiky, pěší turistiky nebo jízdy na koních.

Penzion nabízí příjemné, pohodlné a klidné ubytování se snídaní ve dvou-čtyř lůžkových pokojích (kapacita 12osob + přistýlky). Každý pokoj má své sociální zařízení, TV a Wi-Fi připojení. Čas snídaně se upřesňuje s personálem, zpravidla je však stanoven mezi 7 - 8 hod. Vítáme páry, jednotlivce, skupiny a pochopitelně i rodiny s dětmi. Úschovna kol je k dispozici. Parkování aut přímo před penzionem.

UBYTOVÁNÍ JIŽ NENÍ V PROVOZU

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI