Statek Bernard

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Areál Statku Bernard nabízí moderní ubytování na statku se veškerým příslušenstvím. Vyzkoušejte si naše řemeslné kurzy, navštivte zábavně naučné centrum řeky Ohře nebo se nechte zlákat naší skvělou kuchyní. K dispozici je 20 lůžek, které jsou rozděleny v 8 pokojích. 1x jednolůžkový, 3x dvoulůžkový, 3x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový. Každý pokoj má samostatné WC se sprchou, ledničku, TV a zdarma připojení Wi-fi. Za příplatek se můžete ubytovat také s pejskem menší rasy. Restaurace na Statku Bernard nabízí příjemné prostředí, profesionální obsluhu a moderní i klasickou českou kuchyni. Naše restaurace je ideální prostředím pro obědy, večeře, slavnostní chvíle, svatební hostiny, smuteční hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce. K dispozici je pro Vás 65 míst a bezbariérový přístup. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou část a kuřácký salónek. K dispozici je také hodovní síň s kapacitou až 70 míst se samostatným barem na pořádání svatebních hostin, podnikových večírků nebo rodinných oslav.
 

Dětský koutek

Jelikož myslíme také na Vaše nejmladší členy rodiny, je součástí restaurace vybavený dětský koutek, přebalovací pult a formou omalovánek vytvořený jídelní lístek.

Školní exkurze

školní výlet na sokolovskuStatek Bernard jako Centrum tradičních řemesel nabízí širokou nabídku pro školní výlety zaměřenou na enviromentální vzdělávání.
Co u nás naleznete?

Děti se zábavnou a interaktivní formou vyzkouší jak se pracuje s přírodními materiály, nakrmí si zvířátka ze statku, upečou si vlastní chleba nebo se v Zábavně naučném centru řeky Ohře dozví zajímavosti z tohoto regionu. Můžete u nás strávit i celý den a nebudete se nudit.

Stačí si stáhnout kompletní nabídku exkurzí a velice jednoduše si vyberete a objednáte o co máte zájem.Tím, že statek leží pouze 3 km od Sokolova a 12 km od Karlových Varů je dobře přístupný z celého regionu.
5 důvodů, proč na školní výlet na Statek Bernard

    děti si vyzkouší práci v řemeslných dílnách

 •     možnost prohlídky muzea řemesel
 •     prohlídka zábavně naučného centra řeky Ohře (jedinečná expozice v ČR)
 •     možnost krmení zvířat přímo na statku
 •     pečení chlebových placek v peci na dřevo
   

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI