Ubytování Dvůr Stráň

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dvůr Stráň je ideální volbou, pokud se chcete ubytovat v Krušných horách poblíž Karlových Varů. Penzion nabízí stylové ubytování v srdci Karlovarského kraje za skvělé ceny, krásný výhled na Krušné hory a příjemné bonusy (Wi-Fi zdarma a další). Vybrat si můžete z rodinných apartmánů, pokojů či chatek.

Dvouložnicový apartmán má 2 samostatné ložnice po 2 lůžkách. V další místnosti je pak rozkládací pohovka pro 2 osoby. Apartmán nabízí dostatek prostoru pro umístění další přistýlky. Další vybavení:  Kuchyňksá linka s nádobím, lednicí s mrazáčkem, dvouplotýnkovým vestavěným sporákem, digestoří, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí.  TV,  vlastní koupelna s WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Hygienické potřeby. Sušák na prádlo. Dětské postýlky s lůžkovinami pro děti dodáme na přání zdarma. Wi-fi zdarma. Ideální komfort pro 4-6 osob, zejména pro ty, kdo upřednostňují samostatné ložnice a dostatek prostoru.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI