Ubytování Václav Heller

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Heller se nachází na rozhraní obce Abertamy a osady Hřebečná, v západní části Krušných hor. Pension nabízí ubytování pro 16 osob (+ možnost přistýlek). Najdete zde také společenskou místnost s barem a točeným pivem. V ceně ubytování je bohatá snídaně formou švédských stolů, která se kvalitou vyrovná mnohem dražším ubytovacím zařízením (denně čerstvé pečivo, máslo, sýry, salámy, džemy, müsli a cereálie s mlékem, káva, čaj, džus). Po předchozí domluvě nabízíme možnost polopenze a pro větší skupiny i plné penze. V penzionu je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka i lyžárna/kolárna, samostatná sušárna na obuv a herna s fotbálkem a šipkami. V celém objektu je zdarma dostupný bezdrátový internet. Přijedete-li k nám vlastním vozem, je pro Vás připraveno parkoviště přímo vedle penzionu. Samozřejmostí je možnost ubytování se psem.

    1x rodinný apartmán pro 4-6 osob se dvěma ložnicemi, sprchou a WC
    2x trojlůžkový pokoj se vlastní sprchou a WC
    2x dvoulůžkový pokoj se společným WC a sprchou
    dětská postýlka k zapůjčení
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI