Vila Heda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý penzion ve Františkových Lázních. "Vila Heda". Rádi Vás u nás ubytujeme. Pokojů máme k dispozici pět, všechny jsou dvoulůžkové. Některé s možností přistýlky. Jsou vybaveny novým a praktickým nábytkem. Na každém pokoji je k dispozici televize, satelit,lednice s minibarem, sprchový kout, toaleta. V areálu penzionu je zajištěno i parkování pro vaše vozidla a k dispozici je i přístřešek na kola. Při Vašem pobytu je Vám plně k dispozici jídelna a možnost objednat si snídani, na jakoukoli, Vám vyhovující hodinu. Těšíme se na Vás.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI