Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Vila Heda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý penzion ve Františkových Lázních. "Vila Heda". Rádi Vás u nás ubytujeme. Pokojů máme k dispozici pět, všechny jsou dvoulůžkové. Některé s možností přistýlky. Jsou vybaveny novým a praktickým nábytkem. Na každém pokoji je k dispozici televize, satelit,lednice s minibarem, sprchový kout, toaleta. V areálu penzionu je zajištěno i parkování pro vaše vozidla a k dispozici je i přístřešek na kola. Při Vašem pobytu je Vám plně k dispozici jídelna a možnost objednat si snídani, na jakoukoli, Vám vyhovující hodinu. Těšíme se na Vás.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI