Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

ABLAS - Areál rekreačních středisek Borovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše rekreační střediska se nacházejí nedaleko Mnichova Hradiště, v oblasti Českého ráje. Rekreační středisko Lites a rekreační středisko Seba leží v malebném údolí říčky Zábrdky, 9km od Mn.Hradiště, vzájemně vzdáleny cca 1km. Okolní krajina je ideální pro pěší i cyklistické výlety, mezi vyhledávané cíle patří např. zámek Mn.Hradiště, skalní hrad Drábské světničky a romantická zřícenina hradu Valečova.

Naše nabídka

Obě rekreační střediska nabízejí široké možnosti ubytování, stravování a využití volného času:

 • Školy v přírodě
 • Sportovní soustředění
 • Dětské tábory
 • Firemní školení
 • Firemní akce
 • Skupinové ubytování

Vybavení

Rekreační střediska Lites a Seba jsou uzpůsobena pro veškerou klientelu, jak nejrůznější dětské pobyty (školy v přírodě,sportovní soustředění a jiné), tak i pro firemní akce, společenská setkání a mnoho dalšího. Střediska jsou velmi dobře vybavena, najdete zde například krytý bazén (4x12m), tělocvičnu (6x12m), dvě učebny s kapacitou cca 50 míst, horolezeckou stěnu (7m), hřiště na plážový volejbal a fotbalové hřiště.

Stravování

Strava je připravována ve vlastní kuchyni pod vedením zkušeného personálu. Dle dohody je možné zajistit stravování plnou penzí anebo polopenzí. Na Vaši žádost také zajistíme grilování nebo rauty. Stravování lze přizpůsobit požadavkům klientů.

 

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Koupaliště Dolní Bukovina Koupaliště Dolní Bukovina..

3km,

Koupaliště Dolní Bukovina je betonová vodní nádrž. Nachází se na konci obce Dolní Bukovina blízko města Mnichovo Hradiště v České republice. U koupaliště se nachází také kemp. M..

Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Mnichovo Hradiště

5km,

Zámek Mnichovo Hradiště je barokní sídlo, které se nachází ve městě Mnichovo Hradiště , cca 20km severně od města Mladá Boleslav v České republice . Původně zde stál renesanční ..

Muzeum Mnichovo Hradiště Muzeum Mnichovo Hradiště

5km,

Muzeum Mnichovo Hradiště se nachází ve městě Mnichovo Hradiště v České republice. Muzeum vzniklo na základě sbírek pro národopisnou výstavu, která se konala v roce 1895. Ty by..

Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště

6km,

Mnichovo Hradiště je město asi 70 km na severovýchod od Prahy , v České republice . Nachází se 30km jižně od města Liberec a 20 km severně od města Mladá Boleslav . Město má ..

Pivovar Svijany Pivovar Svijany

8km,

Pivovar Svijany je jeden z největších nezávislých pivovarů v České republice . Nachází v Libereckém kraji, nedaleko Turnova , v obci Svijanský Újezd. Stojí u rychlostní komunikac..

Drábské světničky Drábské světničky

8km,

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště . Z historie hraduDrábské světn..

Mužský Mužský

9km,

Mužský je čedičový vrch s nadmořskou výškou 463 m. Nachází nad stejnojmennou obcí v Českém ráji nedaleko města Mnichovo Hradiště v České republice. Mužský je nejvyšší bod oblasti..

Ralsko Ralsko

10km,

Ralsko je město nacházející se v oblasti bývalého vojenského výcvikového prostoru Ralsko u města Mimoň . Cca 30km jihovýchodně od města Liberec v České republice . Ralsko se sk..

Hrad Valečov Hrad Valečov

9km,

Hrad Valečov je hradní zřícenina, která se nachází v České republice, nedaleko města Mnichovo Hradiště . Přibližně 3 km od dálnice Praha - Liberec. Hrad Valečov byl založen na po..

Příhrazské skály Příhrazské skály

11km,

Příhrazské skály jsou pískovcové skalní město. Nacházejí se nedaleko vrchu Mužský v Českém ráji cca 6 km severovýchodně od města Mnichovo Hradiště v České republice. Příhrazské ..

Muzeum Bakovska Muzeum Bakovska

10km,

Muzeum Bakovska sídlí v budově bývalé školy ve stejnojmeném městě, ležící cca 15 km severně od města Mladá Boleslav . Muzeum Bakovska bylo založeno v roce 2002 a navazuje na pův..

Koupaliště Bělá pod Bezdězem Koupaliště Bělá pod Bezděz..

12km,

Koupaliště Bělá pod Bezdězem je venkovní koupaliště nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Leží v okrajové části města. Město se nachází 15 km severozápadně od města Mladá Bo..

Johanitská komenda Johanitská komenda

11km,

Johanitská komenda - klášter řádu johanitů představuje patrový komplex kamenných románsko-gotických budov, objevených v roce 1991 v Českém Dubu v České republice. Historie s..

Zámek Sychrov Zámek Sychrov

12km,

Zámek Sychrov je krásný novogotický komplex. Nachází se na severu České republiky, přibližně 17 km od města Liberec . Patří mezi významné kulturní památky České republiky. V míst..

Muzeum Bělá pod Bezdězem Muzeum Bělá pod Bezdězem..

12km,

Muzeum Bělá pod Bezdězem je muzeum nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Město leží 15 km severozápadně od města Mladá Boleslav v České republice. Muzeum Bělá pod Bezděz..

Hrad Zvířetice Hrad Zvířetice

11km,

Hrad Zvířetice je zřícenina středověkého hradu u města Bakov nad Jizerou v České republice. Leží na pravém břehu řeky Jizery, cca 1 km jihozápadně od vlakového nádraží Bakov nad ..

Čertova zeď Čertova zeď

12km,

Čertova zeď je národní přírodní památka na severu České republiky. Tento chráněný přírodní výtvor se nachází přibližně 5 km severovýchodně od města Český Dub. Čertova zeď je pozů..

Turnov Turnov

15km,

Je zde na co se koukat. Zaujme Vás jistě Muzeum Českého ráje, které má mnoho sbírek různých minerálů, sbírky geologické i historické. Moc se mi líbily. Poblíž Turnova se dá navšt..

Židovský hřbitov Turnov Židovský hřbitov Turnov..

15km,

V Turnově, srdci Českého ráje, nachází se jediný židovský hřbitov v semilském okrese. Rozprostírá se na místě kde by jej málokdo čekal, pod mostem rychloproudé silnice, vedle kru..

Kopicův statek Kopicův statek

16km,

Kopicův statek je roubená usedlost z druhé poloviny 18. století. Nachází se v České republice , v Českém ráji , nedaleko Turnova , u obce Kacanovy . Významná památka lidové arc..

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI