Autokemp Panistávka

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

O KEMPU

Kemp se nachází v krásné přírodě Českomoravské vysočiny poblíž města Žirovnice. Je obklopen ze dvou stran lesem, přímo v kempu je rybník s možností koupání, vstup do vody je vhodný i pro malé děti. Přímo se nabízí možnost výletů do přírody (romantické rybníky, přírodní kuriozity, Javořice, Křemešník...) nebo za památkami (zámek Žirovnice, hrad a zámek Jindřichův Hradec, zámek Červená Lhota, město a zámek Telč, hrad Roštejn, město rekordů Pelhřimov, Pohádkové království na zámku v Kamenici nad Lipou...).Nebo si pouze užívejte klidu a pohody....
V provozu je kemp jen v letní sezoně od 15.6.do 15.9., dle domluvy možno zajistit ubytování i mimo sezonu. Jsme schopni ubytovat školní výlety. Pokud nevlastníte auto, je dobré i spojení vlakem ČD (zastávka Počátky-Žirovnice je 1 km od kempu).

UBYTOVÁNÍ

4 lůžkové chaty (2xpalanda), třílůžkový srub, 3- a 4-lůžkové pokoje ve zděné budově - vše vybaveno nábytkem, lůžkovinami, vlastní ledničkou, lavičkou k posezení, zrcadlem, úklidovými prostředky. Pro stany a karavany je určen rozsáhlý udržovaný prostor, s místy na volné ploše nebo pod stromy, samozřejmá je možnost připojení na rozvod elektrické energie.

VYBAVENÍ A SLUŽBY

Vlastní koupaliště-rybník Panistávka s travnatou pláží (velkou výhodou je celoročně čistá voda bez sinic), možnost sportovního rybolovu (rybník Budín 300m a další rybníky v okolí), prodejna základních potravin a nápojů, možnost rychlého občerstvení přímo v kempu (nebo další restaurace do 0,5 km), sociální zařízení společné (sprchy na talony), kuchyňka, možnost zapůjčení ohniště, volejbalové hřiště, stolní tenis, možnost půjčení jízdních kol nebo TV, společenská místnost s televizorem.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní, možnost vaření ve společné kuchyňce vybavené PB vařiči nebo přímo v chatce (k dispozici je stolek pod vlastní probanbutanový vařič). Od roku 2007 minutková kuchyně-zajišťuje pan Jan Kuś, tel. 607100011, majitel Vinárny U Kuše. V okolí jsou i další možnosti stravování (Budín 0,5 km nebo v Žirovnici 1-1,5km).

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI