Azuro Kemp Pňovany

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Možnosti ubytování

Kemp Azuro najdete na samém okraji rekreační oblasti “Na Radosti” ve svahu s výhledem na vodní plochu zakončeném terasami pro stany a karavany a travnatou pláží. Rozprostírá se na rozlehlé ploše 1ha, a je tak pro svoji vzdušnost a polohu mimo bezprostřední blízkost centra večerní zábavy předurčen pro rodiny s dětmi. Najdete zde dostatek soukromí i při večerním posezení u ohně. Samozřejmostí je možnost mít auto zaparkované přímo u chaty, stanu či karavanu.

V kempu je hřiště na volejbal (nohejbal). Pro výlety doporučujeme vyjížďky parníkem po přehradě, návštěvu zřícenin hradů Buben a Gutštejn, návštěvu měst Plzeň (pivovar, pivovarské muzeum, historické podzemí), Stříbro a Kladruby (klášter). Velmi hezké jsou i pěší výlety při přehradě (možnost shlédnutí skoků na laně z železničního mostu nad přehradou) nebo v údolí Úterského potoka. Pobyt mimo hlavní sezonu (červenec, srpen) je vhodný zejména pro milovníky přírody a vodních motorových sportů, pro houbaře a rybáře s možností zakoupení velmi výhodného pobytu na celé jaro nebo podzim.
Informace pro rybáře je zde

Ubytovací část tvoří 7 chat, budova se 4 pokoji, 2 maringotky a 3 karavany. 6 chat (jedna s terasou), maringotky a budova s pokoji jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo), čtyřmi lůžky s přikrývkami a povlečením, stolem se židlemi, skříní a dále kuchyňkou s dřezem a skříňkou se základním nádobím a příbory.
Ve všech ubytovacích prostorech je lednice, rychlovarná konvice a elektrický dvojvařič.

Od správce je možné vypůjčit si elektrická kamínka, v ceně pobytu není závěrečný úklid chaty, pokoje. Celkem 3 terasy pro karavany a stany jsou osazeny rozvaděči a přípojkami elektrické energie. K dispozici je společné sociální zařízení se sprchami na mincovní automat s celodenní dodávkou teplé vody. Na terasy s volným pohledem na hladinu přehrady přímo navazuje travnatá pláž.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Plzeňském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0