Chalupa u Bobra

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Poloha a

dosažitelnost

Chalupa se nachází 100 m od hotelu Ráztoka a autobusové zastávky. Vzdálenost od centra města Frenštát p. Radh. je 6 km. Možnost parkování přímo před chalupou.

Vybavení a služby

V nově zrekonstruovaném podkroví jsou 2 ložnice, dvoulůžková a třílůžková, TV,  vybavený kuchyňský kout ,  koupelna a WC. Na zahradě se nachází posezení s občerstvením, kde je možno se i stravovat. Občerstvení nenarušuje klid ubytování. K odpočinku lze využít vlastní zahradu s pergolou a ohništěm

Na zahradě se nachází příjemné posezení s občerstvením, kde je možno se i stravovat. Občerstvení nenarušuje klid ubytování.

Něco k chuti
Polévky dle denní nabídky
Teplá jídla
Sladké mlsání
Alko i nealko nápoj

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rekreace a služby v okolí
Restaurace 150 m, obchod 2 km. Lanová dráha na Pustevny je vzdálena 5 minut chůze od místa ubytování.Ve Frenštátě p.R. (6 km) je krytý bazén, squash, tenis, kluziště, billiard club, zábavné podniky. V letních měsících můžete využít koupání ve Frenštátském aquaparku, navštívit skanzen v Rožnově p.R., automobilové muzeum Tatra v Kopřivnici a další krásná místa (Hukvaldy, Štramberk ...).
Tarzanie - největší horský lanový park v ČR se nachází pět minut od ubytování.

Pustevny

Lyžařské středisko Pustevny se nachází 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře. Středisko je vybaveno dvousedačkovou lanovou dráhou, vleky a systémem technického zasněžování. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány.

K nejvyhledávanějším lyžařským běžeckým trasám zcela určitě patří nenáročná hřebenová trasa s výhledy do okolí, směrem na Radhošť (1129m.n.m.) nebo na opačnou stranu směřující trasa na Martiňák, vedená většinou úbočím mírně klesajícím traverzem. Další lyžařská běžecká trasa vede na chatu Mír . Tyto trasy jsou pro běžkaře pravidelně upravovány strojem. V okolí Pusteven bývají pravidelně upravovány i závodní okruhy standardních tratí střední obtížnosti a délek od jednoho do pěti kilometrů.

 

 ozn.  

  trať

délka (m)

převýšení (m)

náročnost
1, B  Lokomotiva42081středně těžká
2, C  Malá sjezdovka480140středně těžká
3, D  Panoráma13040lehká
4, E  Pod Kolibou390140těžká
5, F  Cyrilka12535lehká
6, G  Cvičná louka8025lehká
7, H  Dětská5010lehká
8, I  Pod Šumnou14035lehká
9, K  Nad boudou59090lehká
10, J  Velká sjezdovka1090220středně těžká
 

AQUAPARK Frenštát

Moderně vybavený aquapark, který byl zprovozněn 7.8.2001, se nachází u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Návštěvníci zde mají možnost využít víceúčelový a plavecký bazén, který se svou hloubkou 0,9 - 1,9 m a plochou 1049 m2 přímo láká ke koupání. Zkrátka nepřijdou ani Vaše děti, které mají k dispozici dětský bazén o hloubce 0,15 - 0,3 m a s plochou 64 m2 . Celkový objem v bazénech činí 1437 m3 vody. Největším lákadlem areálu je 60 m dlouhý a 5,8 m vysoký tobogán a vodní skluzavka o délce 13,1 metru.

Celý objekt s vyhřívanou vodou, možností občerstvení, příjemným posezením a volejbalovým hřištěm je určen pro všechny generace.

Tarzanie - Největší horský lanový park v ČR

421 metrů dlouhá trasa z lanových překážek, zavěšených na stromech ve výšce 4 – 7 m nad zemí. Lanové překážky jsou důmyslně řazeny tak, aby kombinovaly úkoly s různým stupněm obtížnosti s úkoly technickými či zábavnými. Ke zdolání trasy není zapotřebí zvláštní fyzické síly.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI