Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chatová osada & kemp Zátiší

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová osada - kemp Zátiší, vítejte u nás

Osada byla vybudována jako rodinný kemp na místě pionýrského tábora n.p. Retex. Postupně byl přestavován a doplňován o základní služby, které náleží ke kempům. Má rozlohu přes 1,3 ha a součástí areálu jsou chatky, sruby, hřiště, bazény sociální zařízení a restaurace s terasou.

Kemp leží na břehu přehrady Pastviny v katastrálním území obce Nekoř. Je lesem oddělený od ostatních kempů a soukromých rekreačních chat. Mimo hlavní sezónu je v provozu především pro ubytování a stravování středoškolské mládeže a různých zájmových skupin (vodáci, cyklisté, turisté, exkurze apod.) V hlavní sezóně pro rodinnou rekreaci.

Kapacita kempu je 40 ubytovaných a stravovaných mimo hosty ve stanech a karavanech.

Pro skupiny je možné stravování v plné penzi v restauraci v kempu. Stravování v restauraci není podmínkou pro ubytování. Před nástupem skupiny lze domluvit rozsah stravování tzn. sortiment jídel, ceny, snídaně, obědy, večeře a počty stravovaných osob. Pro ty, kteří si chtějí vařit sami je to možné v kuchyňkách chatek a srubů, které jsou k tomuto účelu plně vybaveny. Každá chata je vybavena vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou. V ložnici je přímotop.

 Připojení k internetu je bezplatné, nezaheslované. V provozu je na terase restaurace. Jsou zde též přípojky pro připojení notebooků a telefonů do el. sítě. Ubytovaným je k dispozici bezplatbě počítač připojený na WIFI s tiskárnou.

vání v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Libereckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI