Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chatový kemp V rákosí

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Chatový kemp Rákosí leží 1,5km od nádrže Švihov v klidné části města Zruče nad Sázavou. Vzhledem k vybavení kempu a jeho sportovního okolí ( v blízkosti je sportovní areál – volejbal, nohejbal, tenis ), je kemp vhodný pro různé sportovní skupiny, jednotlivce, ale také rodiny s dětmi a další milovníky vody a přírody. Také je možné se tu napojit na cyklotrasu č. 19. Kemp nabízí ubytování v různě vybavených chatkách i přípojky pro karavany. V areálu kempu je dostatek travnatých ploch pro postavení stanů.

Kemp také disponuje vlastním parkovištěm. Ve Zruči nad Sázavou jsou dvě pošty, železniční zastávka a nádraží, 4 zastávky autobusů. Přípojka na dálnici D1 Praha – Brno ( EXIT 56 SOUTICE ) je cca 5km.

STRAVOVÁNÍ

Nabízíme možnost snídaně( á 50,-/ dětská 30,-Kč) , polopenze(  SN+VE á 90-150,-Kč dle objed. jídla ) či celodenního stravování( SN+OB+VE á 150-220,-Kč dle objed. jídla) ve vlastní restauraci s krbem a terasou. 

Také můžeme uspořádat rodinnou oslavu, firemní večírek, firemní školení, smuteční hostinu, školní srazy, svatební hostinu atd.

Ve Zruči nad Sázavou je nově zrekonstruovaný zámek. V prostorách zámku je umístěno MUZEUM PANENEK a infocentrum. Okolo zámku je rovněž zrekonstruovaný a volně přístupný rozlehlý zámecký park.

Krajina středního Posázaví přímo vybízí k pěší turistice i cykloturistice (cyklotrasa č. 19) . Okolí Zruče nad Sázavou vám nabízí možnost krátkých i delších tras k výletům. Zpáteční cestu si z některých výletů můžete v případě únavy ušetřit díky posázavskému železničnímu spoji.

Z okolních míst by vám neměl uniknout hrad v Českém Šternberku, sklářská huť Tasice, hrad Borovsko, zámek Kácov včetně zříceniny původního hradu, zřícenina hradu Chřenovice, zámek Vlašim a nádherný park okolo, Malý a Velký Blaník, Kutná Hora se svými památkami, vodní dílo Švihov na řece Želivce ( voda pro Prahu) či zajímavá část Sázavy - Svořidla.

Koupání je možné přímo v řece Sázavě u Chabeřického mlýna, na jezu v nedaleké Horce nad Sázavou či pískovně. Pokud dáváte přednost veřejným bazénům, můžete si udělat krátký výlet vlakem, autobusem či autem do Vlašimi (cca 21km),do Kolína (cca 50km – nový VODNÍ SVĚT) nebo do Kutné Hory (cca 30 km – nové venkovní AQUA-CENTRUM) a zároveň se pokochat kutnohorskými kulturními památkami.

Pro rybáře je řeka Sázava a její potoky velkou výzvou k lovu. V kempu lze zakoupit časově omezené povolenky na některé rybářské revíry. V okolí je možnost lovu na těchto revírech.

 

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI