Horská Chata Doroťanka

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování

Možnosti ubytování

riegrova

Horská chata nabízí 45 lůžek ve dvou až osmi lůžkových pokojích, sociální zařízení jsou společná na chodbě. Jeden dvoulůžkový a osmilůžkový pokoj mají své vlastní sociální zařízení.

Ubytovaným hostů je k dispozici restaurace a velká společenská místnost sloužicí zároveň jako jídelna s televizí, videem, dvd, stolem pro stolní tenis, fotbálek a šipky.

V bezprostřední blízkost chaty je k dizpozici ohniště, gril, trampolína, vlek o délce 150m. Při posezení na terase budete mít své děti neustále pod dohledem. Nejen pro děti jsou k dizpozici hračky a stolní hry.

Jsme schopni uspokojit jak náročného turistu, hledající přespaní na jednu noc, tak rodinu s malými dětmi běhěm dovolené. Náročnějším hostů rádi nabídneme ubytování v apartmánu vybavený vlastní koupelnou, WC a televizí.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zima na Doroťance

riegrova

Doroťanka – vhodná zejména pro děti, délka cca 150 m.

Bílý Kříž – vhodná zejména pro děti, délka cca 300 m.

Lyžařské středisko Beskydy – Visalaje – cca 1,5 km. Lyžařský areál v Beskydech najdete na Visalajích asi 50 m za centrálním parkovištěm. V areálu byl nově otevřen dětský vlek v délce asi 100 m, který je zdarma.

Lyžařské středisko Beskydy – Grůň – cca 3km. Lyžařské a rekreační středisko se nachazí v poměrné úzkém údolí potoka Poledňana na severovýchodním úbočí Gruně v zachovelé panenské přírodě.

Lyžařský areál Bílá v Beskydech se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice. Rozkládá se v bezprostřední blízkosti státní silnice 1. třídy č.56 z Frýdku-Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Přímo na tuto silnici navazují parkoviště areálu s kapacitou cca 650 vozidel.

Léto na Doroťance

riegrova

Turistika

Z Doroťanky je možné vyrazit jak na krátkou nenáročnou túru, tak na celodenní výšlap.

Adrenalin a zábava

Ti, kteří rádi vyhledavají dobrodružství a zážitky, na které se nezapomíná, jistě ocení následující nápady, jak si užít pobyt v beskydech:

Tarzanie – největší lanové centrum v ČR, které nabizí několik překážkových tras s různou obtížností. Specialitou je dětská trasa, která je vhodná pro děti již od 4 let. Lanový park je určen široké veřejnosti, dětem i dospělím. Lanové centrum Tarzanie

Tandemový seskok padákem – z výšky 4000 m prožijete nekonečných 50 až 55 ekund volného pádu při rychlosti okolo 200 až 260 km/h.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI