Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Brozany & Penzion

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Autokemp leží na dolním toku řeky Ohře. Je obklopen listnatými lesy. V těsné blízkosti leží dva rybníky. Jak nás najdete? Necelé dva kilometry od silnice E55 (Cínovec - Praha), v Doksanech odbočka na Brozany nebo D8 (Lovosice - Praha) výjezd č. 35 Doksany.

Autokemp Brozany Vám nabízí ubytování ve 3 a 4-lůžkových pokojích a chatách. Ubytovací jednotky jsou vybaveny lůžkovinami a nábytkem – lůžka, skříňky, stolek, židle.
Prozatím nemáme k dispozici ubytovací jednotky se sociálním zařízením.

Sprchy a WC se nacházejí v přízemí hlavní budovy stejně jako kuchyňka. Ve sprchách jsou zavedeny automaty na mince. Kuchyňka je vybavena plynovými sporáky a lednicí. Nádobí je třeba si přivést vlastní. Dále nabízíme k využití prádelnu s automatickou pračkou a hygienickou kabinu vhodnou pro tělesně postižené.

Pro stany, karavany a obytné vozy nabízíme volné stání s možností přípojek elektrické energie. Místo na volné ploše není možné vzhledem k členitosti terénu rezervovat, nicméně místo u nás vždy najdete.

 Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni :-)

V kempu je vám k dispozici půjčovna sportovního náčiní a plochy pro tenis, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, kuželky.

V areálu je také provozována dráha a půjčovna motokár.

 

Koupání je možné v přilehlém rybníku nebo v řece Ohři.

Na své si přijdou i rybáři, kteří mohou zalovit v místních vodách, pokud vlastní rybářský lístek. Povolenku pro místní lokalitu je možné získat v sídle Rybářského svazu v Litoměřich (12 km).

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI