Kemp Euro

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Turisthotel EURO se nachází v malebném prostředí Valašských Beskyd v obci Hutisko-Solanec na úpatí kopce Soláň asi 7 kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. K hotelu patří rozsáhlý areál s koupalištěm (nově rekonstruovaný 50 metrový bazén), tábořištěm pro stany a karavany, hřištěm, antukovými tenisovými kurty a dětským koutkem. Hotel má kapacitu 50 lůžek, pokoje jsou dvou až pěti lůžkové s vlastním sociálním zařízením.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech ve Zlínském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
7 + 10 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Výlety do okolí

Okolí hotelu vybízí k procházkám do kopcovité valašské krajiny i k návštěvě kulturních památek.

Ojedinělý zážitek nabízí Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se svými třemi areály - Dřevěným městečkem, Mlýnskou dolinou a Valašskou dědinou. Ve starodávných dřevěnicích jsou předváděna lidová řemesla i tradiční venkovské zvyky typické pro Valašsko.

Na Pustevny a Radhošť, kde stojí známá socha Radegasta, kaple sv. Cyrila a Metoděje a historické secesní stavby architekta Jurkoviče, vede cesta z Prostřední Bečvy.

K návštěvě láká také městečko Štramberk se zříceninou hradu Trůba, roubenými valašskými chalupami a pravěkou jeskyní Šipka, v níž byly objeveny pozůstatky člověka neandrtálského. Ve Štramberku je rovněž otevřena obrazová galerie malíře Zdeňka Buriana. V sousedství Štramberka leží město Kopřivnice s muzeem historických automobilů značky Tatra a o několik kilometrůdál obec Hukvaldy, rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka. V prostorách středověkého hradu se v létě konají každý víkend různá kulturní vystoupení.

Vyhledávaným cílem návštěvníků Valašska je kopec Soláň ve Velkých Karlovicích, považovaný za centrum valašských malířů. Zájemcům o sklářskou tradici na Valašsku lze doporučit návštěvu muzea ve Velkých Karlovicích nebo současné sklárny v Karolince.

Ke koupání slouží v letních měsících přehradní nádrže v Horní Bečvě a v Bystřičce.

V zimě je možno využívat nedaleký areál zimních sportů na Soláni, kde jsou sjezdové a běžecké tratě pro začátečníky i náročnější lyžaře.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI