Kemp Javořice

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Návštěvníkům, dávajícím i na dovolené přednost vlastní střeše nad hlavou je k dispozici zahrada. K ní jsou na bývalé půdě nad bývalými chlévy, v jiném křídle domu, než jsou pokoje, připraveny koupelny a WC, kout s dřezy na mytí nádobí a chladnička s mrazničkou. Vedle je stůl na stolní tenis, aby se měly (nejen) děti kde vyřádit. Přístup do koupelen je bezbariérový, jedna sprcha a WC jsou vybaveny podle požadavků pohybově handicapovaných osob.
oblíbené místo - nejvyšší bod zahrady

O patro níž máme klubovnu, které pracovně říkáme vinárna.

Na zahradě jsou vzrostlé stromy, které v horkém létě poskytnou stín. V odpoledních hodinách jej vrhá i lesík, kterým je celá zahrada ze západu a severu lemovaná.

V severozápadním koutě zahrady je ohniště a vedle něj dětské houpačky.

naši hosté jsou slušní a stromy nám nelámou...

Plocha zahrady není pevně rozdělena na jednotlivá stání, ale na každý karavan předpokládáme plochu cca 80 m2, stan podle velikosti cca 30 - 80 m2 a to včetně parkovacího místa pro auto nebo jiný dopravní prostředek.

Zahrada je v mírném svahu, s nevýraznými terasami, takže pro ty zhýčkanější máme připraveny plochy téměř vodorovné.

Zmíněný svah a dobře propustná půda nedovolí, aby ani při vydatnějším dešti došlo k zamokření nebo dokonce zaplavení.
Stravování

V případě stravování z vlastních prostředků jsou k dispozici dřezy na mytí nádobí a místní obchod s potravinami (vzdálenost cca 150 m, provozní doba vesměs dle potřeby zákazníků - na zazvonění).
Pokud se raději necháte obsloužit, je 100 m od nás restaurace Pod Štamberkem s nabídkou teplých jídel v době oběda a večeře

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI