Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp a koupaliště Želízy

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Kemp je jednoduše, ale účelně vybavený, jsou zde tří, čtyř a pěti lůžkové chatky s celkovou kapacitou 60ti lůžek a prostor pro stany.  Chatky jsou vybaveny postelemi, skříní na oblečení, potravinovou skříní, stolem, židlemi a lavičkou na verandě. V každé chatce je zásuvka, ta je však proudově omezena (na nabíječku na  mobil, přenosnou TV, rádio, atd.). Ve spodní části kempu je posezení a kiosek se zákl. občerstvením, točeným pivem a zmrzlinou. Parkoviště je v prostorách kempu.

     V nedalekém Kokořínském údolí můžete navštívit hrad Kokořín, a jako další např. skalní útvar Pokličky.  Místní lesy potěší také vyznavače sběru lesních plodů a houbaření.

    V nejbližším městě Mělníku doporučujeme navštívit nově zpřístupněný románský hrad v 16.století přestavěný na zámek, tradiční věnné sídlo královen.  Vaši pozornost však jistě upoutá především radnice a k ní přiléhající bývalý kapucínský klášter s kostelem Čtrnácti svatých pomocníků, který dnes obývá Regionální muzeum Mělník se svými stálými expozicemi a výstavami. V Mělníku bylo nově zpřístupněno historické podzemí města.

    Nezapomenutelná je romantická vyhlídka na soutok řeky Labe s Vltavou s výhledem na horu Říp.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI