Kemp Masarykův tábor Ymca - Soběšín

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Masarykův tábor YMCA -

Soběšín

 

Masarykův tábor YMCA se nachází v údolí řeky Sázavy mezi Kácovem a Českým Šternberkem. Velkou výhodou je krátká vzdálenost od Prahy (60 km). Posázavská přírodní romantika je v okolí tábora umocněná bohatou nabídkou historických památek. Samotný tábor leží v příjemné scenérii lesoparku s centrální loukou vhodnou pro stanování či sportování.

Masarykův tábor YMCA má tři typy chatek.

Táboru dominují chaty Tereza (16). Jsou sedmilůžkové s celkovou kapacitou 112 osob. Patrové chaty mají vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem. Malé chatky Linda (20) mají dvě nebo tři lůžka. Chaty Hanka (6) jsou nabízeny v šestilůžkové úpravě. Kapacitu tábora ještě rozšiřují tři chaty Sandra, vždy se čtyřmi lůžky. Ubytovaným v chatách Linda, Hanka a Sandra slouží společné sociální zařízení (sprchy, umyvadla) ve dvou samostatných zděných budovách.

V Masarykově táboře je k dispozici několik sportovišť. Kromě už vzpomínané louky je možnost vyžití na volejbalových kurtech (antuka). Na své si přijdou také příznivci tenisu (asfalt), pingpongu a pochopitelně pohybu ve spojení s řekou (loděnice).

Poděkování

Občanské sdružení YMCA v ČR děkuje Ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT ČR) za poskytnutí dotace ze státního rozpočtu ČR, díky níž jsme mohli rekonstruovat historické objekty dvou kluboven a loděnice, úpravnu vody a bojlery v části chatek a stavbu nových chatek v Masarykově táboře YMCA - Soběšín.

YMCA v ČR děkuje Středočeskému kraji za poskytnutí dotace v roce 2007 na rekonstrukci antukových hřišť, a za poskytnutí dotace v roce 2008 na rekonstrukci systému ohřevu teplé vody v zázemí pro sportovce.

Stravování je zajištěno v prostorné stylové budově postavené za první republiky. K dispozici je také rychlé a kvalitní občerstvení.

Restaurace umožňuje obsloužit všechny ubytované hosty současně.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele František Vaněček
František Vaněček (nepřihlášený) 28. Srpen 2013 - 9:18
Počet hlasů: 856
Několik let jezdíme pravidelně do Soběšína. Správce p.Slaný za dobu svého působení tábor zvelebil a zavedl řád. Proto jsme zklamáni, že letos končí. Vždyť vylepšil sociálky, kurty, hřiště, obnovil za 2 roky 8 chat, zlikvidoval pozůstatky po škodách zpsobených Kirilem a spoustu dalších vylepšení.A péče o klienty - nadstandartní. Tak proč asi?
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI