Kemp Náš sen

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vážení přátelé, Penzion a kemp Náš Sen (Later) Svratouch se nachází  na rozmezí Čech a Moravy v malebné oblasti Žďárských vrchů, charakteristické mírně kopcovitým zalesněným terénem a množstvím přírodních krás a kulturních památek.  Je ideálním místem pro letní turistiku i chvíle odpočinku v klidném prostředí. V bezprostřední blízkosti penzionu je možnost výborného koupání pro děti i dospělé. V nedaleké Svratce je k dispozici lyžařský vlek a golfové hřiště. Penzion je umístěn na slunném místě obklopen lesy. Uspokojí 50 rekreantů ve 2, 4 a 6-ti lůžkových pokojích. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení.

V letním období lze využít i možnost stanování nebo vlastní karavan. Součástí penzionu je restaurace a možnost celodenního stravování.

V případě zájmu rekreantů jsou organizovány autobusové zájezdy za poznáním kulturních památek, společenských center i přírodních krás blízkého i vzdáleného okolí.

Rekreace probíhá celoročně, rozsah rekreace lze vzájemně zpřesnit. V penzionu je možnost uspořádat svatební hostiny, rauty, setkání a podobné akce dle dohody.

Těšíme se na vaši návštěvu.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Pardubickém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
10 + 8 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI