Kemp Pullmann

 

Stát: 
Slovenská republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Autocamping sa nachádza 1000 m od stredu kúpeľného mesta Piešťany. Bezprostredne susedí s riekou Váh a začínajúcim jazerom Sĺňava.

Ten, kto sa chce dostať do autocampingu smerom od mesta Piešťany, musí prejst cez rieku Váh po moste. Tento most slúži pre dopravu ako aj pre peších, pre ktorých je vytvorený chodník oddeľujúci dopravu od chodcov. Po prekročení rieky Váh sa cesta rozdeľuje. Jedna trase vedie smerom na mesto Topoľčany a druhá na mesto Hlohovec. Autocamping sa nachádza v smere na mesto Hlohovec, čo znamená, že za mostom je potrebné odbočiť doprava odkiaľ je do autocampingu 800 m.

Autocamping má rozlohu 12 000 m2 , je zatrávnený, vysadený skupinou stromov, cesty sú vyasfaltované, je oplotený zo všetkých strán s nepretržitou 24 hodinovou službou. Priamo v autocampingu sa nachádza bufet s terasou na príjemné posedenie. K dispozícii je Wifi pripojenie až do Vášho karavanu.


Tipy na další kempy Slovensko


 

Galerie
Ceník

Pro zjistění aktuálních cen použijte "kontaktní formulář"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Piešťany - Termální Slovenské Lázně

Lázně PiešťanyTermální lázně Piešťany jsou největší a nejvyhledávanější slovenské lázně. Navštěvované jsou především pro kvalitu místních léčivých zdrojů, vysokou odbornost lázeňského personálu a naprosto unikátní bahenní zábaly.

Sĺňava

Přehradní jezero, 470 ha, na řece Váhu v Podunajské nížině, začínající již přímo v Piešťanech pod Kolonádním ostem a táhnoucí se jižně od města. Má dobré podmínky pro jachting a vodní lyžování. Pravidelné i exkurzní výletní plavby z přístaviště pod Kolonádním mostem.

Sport a aktivní pohyb

Cyklistika, kolečkové brusle, běh - cyklookruh je ukružní trasa okolo celé nádrže Sĺňava. Asfaltový okruh je kvalitní a vhodný jak pro kolo, tak i kolečkové brusle. Cyklisti jej zdolají přibližně za 45 minut, pěší turisté za 3 hodiny. Zdatnější cyklisté mohou vyrazit i na velmi oblíbenou cyklomagistrálu, která je dlouhá 56 Km a vede až do Trenčína.

Windsurfing a vodní lyže - na nádrži Sĺňava se nachází vodní vlek pro vodní lyžování. Oblast je i velmi oblíbena mezi windsurfery a vyznavači ostatních vodních sportů.

Turistika - Sĺňava a blízké pohoří Považský Inovec nabízí spoustu velmi dobře značených tras, vhodný jak pro odpočinkové procházky, tak i náročnou turistiku.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI